Ünlü Kripto Borsası BONE ve BABYDOGE’i Listeliyor!

Ünlü Kripto Borsası BONE ve BABYDOGE’i Listeliyor!

Popüler bir kripto borsası olan Tarmex, platformunda iki tokenin listelendiğini duyurdu: Bone ShibaSwap (BONE) ve Baby Doge Coin (BABYDOGE). 16 Mayıs 2023 saat 08:00 UTC itibariyle, platform kullanıcıları bu tokenları ticarete hazırlık yapmak için yatırabilirler.

Borsa, BONE/USDT ve BABYDOGE/USDT ticaret çiftlerini oluşturarak bu tokenlerin kripto pazarındaki erişimini daha da genişletti. Her iki token da zaten OKX, Poloniex ve Huobi gibi diğer büyük borsalarda listelenmiştir. Ancak, Tarmex’teki listeleme ile birlikte, bu tokenlar için daha fazla likidite ve potansiyel olarak daha fazla fiyat hareketi beklenmektedir.

kripto
ünlü kripto borsası bone ve babydoge'i listeliyor! 2

BONE ve BABYDOGE’un Tarmex’te listelenmesi, bu tokenler ve ilgili topluluklar için önemli bir gelişme olmasına rağmen, son 24 saat içinde fiyatlarında bazı dalgalanmalar yaşandı. CoinMarketCap verilerine göre, BABYDOGE %1,70’lik bir kazanç yaşarken, BONE %2,87’lik bir düşüş gördü.

Aynı zaman diliminde popüler bir diğer token olan SHIB’in yanma oranı da yükseldi. Son saatlik SHIB güncellemesine göre, son 24 saatte yakılan token sayısı 3.034.309.519’a ulaştı ve bu, önemli bir %26450.21’lik artışı temsil ediyor. Bu, geçen hafta görülen %70’lik yanma oranındaki düşüşü takip ediyor.

Token değerlerindeki ve yakma oranlarındaki dalgalanmalara rağmen, BONE ve BABYDOGE gibi belirteçlerin daha geniş bir yatırımcı yelpazesine artan erişilebilirliği, kripto pazarının genel büyümesi ve gelişimi için olumlu bir gelişmedir.

Birden fazla platformda genişleyen mevcudiyetleriyle bu tokenlar, dünya çapındaki yatırımcılar için görünürlüklerini ve erişilebilirliklerini artırarak potansiyel olarak piyasaya daha fazla likidite ve fiyat hareketi getiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.