Kripto Analiz: Bu 2 Altcoin OKX Borsasında Listelendikten Sonra %10 Yükselişe Geçti!

Kripto Analiz: Bu 2 Altcoin OKX Borsasında Listelendikten Sonra %10 Yükselişe Geçti!

OKX kripto borsası, özel bir oylama etkinliği düzenleyerek hangi para birimlerinin listelenmesi gerektiği konusunda karar verdiğini Pazartesi günü duyurdu. Oylama sonuçlarına göre, OKX borsası Bone ShibaSwap (BONE) ve ArbDoge AI (AIDOGE) gibi kripto para birimlerini listelemeye karar verdi.

Bu duyuruya hemen tepki gösteren traderlar, BONE ve AIDOGE fiyatlarının %10 oranında artmasına neden oldu.

OKX Listeleme Bone ShibaSwap (BONE) ve ArbDoge AI (AIDOGE)

24 Nisan’da bir tweet ile duyuruda bulunan OKX kripto borsası, 5 meme token projesi için özel oylama etkinliğinin sonuçlarını açıkladı. ArbDoge AI (AIDOGE) ve BONE ShibaSwap (BONE), maksimum para yatırma oyu alarak kazandı. Kullanıcılar, listelenmesini istedikleri kripto para birimlerini seçmek için AIDOGE, BONE ShibaSwap, Bonk (BONK), Optimus AI (OPTI) ve Pepe (PEPE) gibi projeler için oy kullandılar.

BONE ve AIDOGE için spot ticaret 25 Nisan 06:00 UTC’de başlayacak. Kripto topluluğu, OKX’in duyurusuna olumlu tepki verirken, BONK, OPTI ve PEPE gibi diğer projeler düşük oy aldılar ve liste dışı kaldılar.

Ayrıca, kullanıcılar oy kullanırken kullandıkları coinleri 26 Nisan saat 10:00 UTC’den itibaren geri çekebilirler.

Listelenen Memecoin Rallisi

Shibarium’un gaz tokeni BONE, son birkaç saat içinde %10’un üzerinde artarak 1,10 dolara yükseldi. 24 saatlik düşük ve yüksek değerleri sırasıyla 1,008 dolar ve 1,115 dolar. Ayrıca, işlem hacmi %50’nin üzerine çıktı, bu da tüccarlar arasındaki ilginin arttığına işaret ediyor.

Öte yandan, Arbitrum ekosisteminde bir deney olan ArbDoge AI (AIDOGE) son 24 saatte yaklaşık %10 artarak 0,000000000312 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek değerleri sırasıyla 0,000000000268 dolar ve 0,000000000332 dolar. Ancak yatırımcılar, bu tür kripto varlıkların ticareti önemli riskler içerdiğinden ve yatırılan sermayenin kısmen veya tamamen kaybına neden olabileceğinden dikkatli olmalıdır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.