Kripto Analiz: Bitcoin Cash %30 Artarken BTC 31.000 Doları Test Etti!

Kripto Analiz: Bitcoin Cash %30 Artarken BTC 31.000 Doları Test Etti!

Bitcoin, son 24 saat içinde 31.000 dolar seviyesini test etti, ancak bu seviyenin üzerinde tutunmayı başaramadı. Aynı süre içinde Bitcoin Cash (BCH), etkileyici bir şekilde %30 gibi büyük bir artış sergiledi.

Son günlerde, Bitcoin’in fiyatının 31.000 dolar seviyesine yükselmeye çalıştığı ve kripto para piyasasındaki hakimiyetini sürdürdüğü gözlemlendi.

Ayrıca, bazı altcoinlerin son derece iyi performans gösterdiğini ve yaklaşık %30 oranında kazanç elde ettiğini belirtmek önemlidir.

Bitcoin 31 Bin Dolara Ulaştı

BTC’nin fiyatı 31 bin dolar seviyesine yükseldi ve bu yükseliş, yaklaşık 100 milyon dolarlık bir tasfiye dalgasını tetikledi.

bitcoin
kripto analiz: bitcoin cash %30 artarken btc 31.000 doları test etti! 3

BTC’nin hakimiyetinin arttığı ve piyasanın geri kalanına kıyasla daha iyi performans gösterdiği doğru. Ancak maalesef, boğalar fiyatı 31.000 doların üzerinde tutamadılar. Satıcılar devreye girdi ve şu anda yaklaşık 31.600 dolar seviyesinin altına düşmesine neden oldular.

Bitcoin Cash (BCH) Altcoinlerin İlerlemesine Öncülük Ediyor

Bugün Bitcoin Cash (BCH), açık ara ile en iyi performansı sergileyen kripto para birimi oldu. Son 24 saat içinde %30’luk bir artış kaydederek haftalık kazancını %70’in üzerine çıkardı.

Aynı şekilde, Bitcoin SV (BSV) de gün içinde %21’in üzerinde ve haftalık olarak %44’ün üzerinde bir yükseliş gösterdi. Ethereum Classic (ETC) ise günlük %11,4’lük bir kazanç elde ederek onları takip etti.

bitcoin
kripto analiz: bitcoin cash %30 artarken btc 31.000 doları test etti! 4

Isı haritasına göre, piyasada çoğunlukla yeşil renkte işlem yapıldığı görülüyor. Litecoin (LTC) %5,4’lük bir artış kaydederken, onu Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) takip etti.

Ancak Maker (MKR) bugün yaklaşık %4,6’lık bir düşüşle en kötü performansı sergiledi. SUI, Optimism (OP), Conflux (CFX) ve Injective (INJ) gibi diğer kripto paralar da yaklaşık %3’lük düşüş yaşadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.