Kripto Analistine Göre, Dogecoin Bu Fiyat Seviyesini Gördüğünde Ralli Gerçekleşecek!

Kripto Analistine Göre, Dogecoin Bu Fiyat Seviyesini Gördüğünde Ralli Gerçekleşecek!
0

Popüler bir kripto tüccarı, Dogecoin’in (DOGE) yukarı doğru yükselmeden önce kritik bir fiyat seviyesini aşması gerektiğini söylüyor.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, 141.200 Twitter takipçisine meme kripto varlığının acil direncini kırana kadar konsolide etmeye devam edeceğini söylüyor.

“DOGE : Gerçek parti, 0,35 dolar bozulduğunda gerçekleşir. O zamana kadar, sadece değişir. DOGE’nin genellikle 2 modu vardır: s*ktir git ya da sadece uzun bir sıkıcı aralık.

dogecoin
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

CoinGecko’ya göre, popüler memecoin yazı yazılırken 0.26 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde %22’den fazla arttı.

Altcoin Sherpa ayrıca birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un yerel varlığı olan DOT’un sonunda fiyatının fırlayacağını düşünüyor. Şimdilik, DOT‘un konsolidasyona devam etmesini bekliyor.

“Bunun kalkıştan önce tekrar 30 doların ortasına inip düşmeyeceğinden emin değilim. Sadece buralarda dolaşabilir ve ardından büyük hamleler yapabilir – Polkadot için bir sürü katalizör geliyor.”

image 1 1024x469 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

DOT, yazı yazılırken 48.89 dolardan işlem görüyor ve geçen ay yaklaşık %52 arttı.

Analist, blok zinciri verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph’ı (GRT) da yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre GRT, uzun vadeli sahipleri için olumlu sinyaller veriyor.

“Bu madeni para bazı birikim belirtileri gösteriyor gibi görünüyor. Güzel bir hacim geliyor. Pasif bir ticaret için burada ölçeklendirmeyi umursamıyorum.”

image 2 1024x469 1
kripto analistine göre, dogecoin bu fiyat seviyesini gördüğünde ralli gerçekleşecek! 4

GRT, yazı yazılırken 0,98 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde %35,7 arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap