Kripto Analistine Göre, Bitcoin Yukarı Yöne Doğru Hareket Ediyor – İşte Detaylar

Kripto Analistine Göre, Bitcoin Yukarı Yöne Doğru Hareket Ediyor – İşte Detaylar

Dijital para stratejisti Credible Crypto, X sosyal medya platformunda bulunan 346.500 takipçisine Bitcoin‘in yukarı yönlü hareketini sürdüreceğini belirtiyor.

“Bu hareket, ilerleyen günlerde çok daha geniş kapsamlı bir yükselişi tetikleyebilir. Birkaç hafta içinde 5.000 ila 10.000 dolar arasında bir artış görebiliriz. Bu, 28.000 dolar seviyesinin kırılmasıyla resmen doğrulandı.”

Stratejist, BTC’nin son yükselişi sonrası bir düzeltme hareketi görmesinin olası olduğunu, ancak BTC’nin hızla toparlanarak bazı yatırımcıları geride bırakabileceğini belirtiyor.

“Hiç kimsenin beklemediği ya da birçok kişiyi hazırlıksız yakalayabilecek bir şey, geri çekilme olmadan direkt yukarıya doğru devam etmesi… Özellikle Bitcoin sert bir yükseliş trendine girdiğinde bu tür agresif hareketlere şahit olduk.”

Credible Crypto, Bitcoin‘in kısa vadede oluşturduğu yükselen üçgen formasyonunun kırıldığına dikkat çekiyor ve fiyatın muhtemelen 28.000 dolar seviyesini aştığını belirtiyor.

“Gelişen bu hareketi gözlemlemek oldukça mantıklı, fakat bu sadece BTC’nin güçlü bir şekilde toparlanmasını sürdürebilmesi durumunda geçerli.”

bitcoin 45
kaynak: credible crypto/x

Yazının yazıldığı an itibariyle, Bitcoin‘in değeri 26.530 dolardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.