Kripto Analistine Göre Altcoinler İntikam Almaya Başladı

Kripto Analistine Göre Altcoinler İntikam Almaya Başladı

Kripto para dünyasının tanınmış analisti Credible Crypto, geniş çaplı altcoin piyasasına ne zaman yeni yatırımların geleceğine dair kapsamlı bir analiz sundu. Stratejist, mevcut dönemde ve gelecek aylar içerisinde Bitcoin (BTC) konusunda oldukça olumlu bir bakışa sahip olduğunu dile getiriyor.

Credible Crypto‘ya göre kripto piyasasında bulunan sınırlı likiditenin büyük bir kısmının Bitcoin‘e yöneleceği anlamına geliyor. Bu eğilim, kısa ve orta vadede çok sayıda altcoinin, BTC’ye karşı ciddi bir değer kaybı yaşamasına yol açabilir.

“BTC konusunda şu an ve önümüzdeki aylarda ne kadar umutluysam, ALT/BTC çiftlerinin de o kadar düşüş yaşayacağına inanıyorum. Bana kalırsa, BTC karşısında %50 ve üzeri düşüşler normal olacak”

altcoin haberleri
kripto analistine göre altcoinler i̇ntikam almaya başladı 2

Bu düşüşün sebeplerini örneklerle açıklayan Credible Crypto, şu ifadelerle devam etti.

“DOGE, SOL, PEPE ve LINK/BTC eşleşmeleri şu anda ALT/BTC eşleşmelerinin durumunu özetliyor. BTC’nin son birkaç aydır konsolidasyon aşamasında olduğu dönemde, birçok ALT/BTC çifti, düşüş trendini kıramadı ve tehlikeli bir konumda bulunuyor”

Stratejist, sistemdeki sınırlı likiditenin neden bu şekilde BTC’ye yöneleceğini de açıklıyor:

“1 Bitcoin karşısında 10.000 farklı altcoinle likiditenin paylaşılması, birçoğunun BTC’ye karşı neden değer kaybedeceğini açıkça gösteriyor.”

Ancak Credible Crypto, genel altcoin piyasalarında düşüş eğilimi gösterse de, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin ardından altcoinlerin hızla toparlanacağını düşünüyor.

“BTC rekor seviyelere ulaştığında ve yeni sermaye piyasaya girmeye başladığında, altcoinler hızla değer kazanacak, BTC’nin hakimiyeti ilk kez uzun bir süre sonra düşmeye başlayacak, ve ALT/BTC çiftleri intikam alacak”

Credible Crypto‘nun bu öngörüleri, Bitcoin’in bu yıl yeni bir zirve yapacağı ve bu durumun birçok yatırımcıyı yanıltabileceği yönünde. Analistin bu fikirleri, gelecekteki kripto para yatırım stratejileri için önemli bir rehber olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.