Kripto Analisti: XRP’nin Geleceği 27 Dolar Olabilir!

Kripto Analisti: XRP’nin Geleceği 27 Dolar Olabilir!

EAGRAG CRYPTO‘nun XRP için önceden belirlediği 1,40 dolarlık fiyat beklentisini artık 27 dolara yükseltti.

Özet:

  • EAGRAG CRYPTO’nun XRP için önceki tahmini 1,40 dolar iken, şimdi 27 dolara yükseltti. Bu artışın nedeni Ripple’ın SEC davasındaki başarısı ve artan sınır ötesi ödeme performansı.
  • Ancak EAGRAG CRYPTO, yatırımcıları potansiyel piyasa düşüşleri konusunda uyarıyor.
  • Farklı analistlerden gelen XRP tahminleri son dönemlerde 1,40 dolar ile 500 dolar arasında değişiyor.

XRP’nin Potansiyeli: Ripple’ın Son SEC Başarısı

X’de takip edilen analist EAGRAG CRYPTO, Ripple’da yaşanan son olumlu gelişmelerle XRP’nin değerinin 27 dolara kadar çıkabileceğini belirtiyor. Geçtiğimiz günlerde mahkeme, SEC’in itirazını geri çevirdi. Bu tür yasal başarılar, XRP’nin değerinde artışa sebep olabilir.

xrp
kripto analisti: xrp'nin geleceği 27 dolar olabilir! 2

Ayrıca analist EAGRAG CRYPTO, XRP’nin sınır ötesi ödemelerdeki büyüyen etkisinin de fiyat artışını tetikleyebileceğini vurguluyor. Ancak, yatırımcılara piyasadaki olası düşüşlere karşı temkinli olmalarını tavsiye ediyor. EAGRAG CRYPTO, özellikle kripto ve hisse piyasalarında beklenen %40-50 düşüşleri göz önünde bulundurarak, şu ifadeleri kullandı:

“27 dolarlık tahminimde kararlıyım, ama XRP’deki yükseliş trendine karşı hazırlıklı olmalıyız.”

EAGRAG CRYPTO’nun bu tahmini, XRP’nin şu anki değerinin 50 katından fazla bir artışı işaret ediyor.

EAGRAG CRYPTO’nun Geçmişteki XRP Değerlendirmeleri

EAGRAG CRYPTO birkaç ay önce, XRP için 1,40 dolarlık bir tahminde bulundu. Fibonacci’nin 0,57 dolarlık seviyesine dikkat çeken analist, bu seviyede bir kapanış olursa %180’lik bir artışın gerçekleşebileceğini belirtmişti.

Ancak EAGRAG CRYPTO dışında, Dark Defender ve Shannon Thorp gibi analistler de XRP hakkında farklı tahminlerde bulundular. Dark Defender 5,85 dolar, Shannon Thorp ise cesurca 500 dolarlık bir tahminle öne çıktı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.