Kripto Analisti Waves (WAVES), Apecoin (APE) ve Bir Altcoin İçin Görülen Derin Düzeltmeler İçin Uyardı!

Kripto Analisti Waves (WAVES), Apecoin (APE) ve Bir Altcoin İçin Görülen Derin Düzeltmeler İçin Uyardı!
0

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, dijital varlık piyasası nefes aldıkça Waves (WAVES), ApeCoin (APE) ve diğer bir altcoin için derin geri çekilmeler öngörüyor.

Waves 

Stratejist Altcoin Sherpa, 171,500 Twitter takipçisine özel jeton ve merkezi olmayan uygulama oluşturma platformu Waves’in 20 dolara kadar düzeltme gördüğünü söyledi.

WAVES: İyi geceler deyin.

waves 
kripto analisti waves (waves), apecoin (ape) ve bir altcoin i̇çin görülen derin düzeltmeler i̇çin uyardı! 3

Waves için Altcoin Sherpa’nın hedefi %32 potansiyel bir aşağı yönlülüğü temsil ediyor.

Apecoin

Sırada, Bored Ape Yacht Club’ın takas edilemez token (NFT) topluluğu için oluşturulmuş bir altcoin olan APE var. Altcoin Sherpa’ya göre, APE mevcut fiyatının yaklaşık %17,5 altında olan 9.50 dolara geri dönebilir.

“APE: Çok uzaklardayım; bunu çok daha düşük bir fiyata satın almaya istekli olacaktır. 8.00 dolar ya da öylesine. Yine de 9.50$’da bir sıçrama olmalı.”

kriptoparapiyasa fpgbq86xwakwzs1
kripto analisti waves (waves), apecoin (ape) ve bir altcoin i̇çin görülen derin düzeltmeler i̇çin uyardı! 4

Zilliqa

Trader ayrıca kurumsal çözümler için akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciri olan Zilliqa’yı (ZIL) yakından takip ediyor. ZIL’in sadece birkaç gün içinde 0,05 dolardan 0,218 dolara yükseldiğini gören %375’lik devasa bir ralli yayınladıktan sonra 0.11 dolara daha da düzeltebileceğini söyledi.

“BTC’nin düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorsanız, bu tür paraları kısa devre yapmak BTC’den daha iyidir. [Bunun] nedeni, bunların zaten patlama tepelerine sahip olmaları ve BTC pompalarsa ve BTC düşerse daha da sert düşerse muhtemelen düşecektir. Hedef = 0,11 ABD doları.”

Altcoin Sherpa’nın hedefinde bir düzeltme, yaklaşık %15’lik bir aşağı yönlü riske işaret ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap