Kripto Analisti, Terra’nın (LUNA) Arkasındaki Teknolojinin Küresel Ödemelerin Geleceği Olacağını Söyledi!

Kripto Analisti, Terra’nın (LUNA) Arkasındaki Teknolojinin Küresel Ödemelerin Geleceği Olacağını Söyledi!
0

Popüler bir kripto analisti, bir ekonomik geçiş döneminde ödemeler için olası bir çözüm olarak bir dizi merkezi olmayan stabilcoin’i destekleyen halka açık bir blok zinciri protokolünü izliyor.

terra
kripto analisti, terra'nın (luna) arkasındaki teknolojinin küresel ödemelerin geleceği olacağını söyledi! 2

Yeni bir strateji oturumunda, finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers, 417.000 abonesine, açık kaynaklı Terra’nın (LUNA) potansiyel lider aday olarak, merkezi olmayan sabit paraların hem emir hem de kripto para birimi kullanıcılarının gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabileceğini anlatıyor.

“LUNA ile ilgili görüşümüz şu: Onu seviyorum. Merkezi olmayan, algoritmik tabanlı, itibari paraya sabitlenmiş stabilcoinlerin geleceğin olduğuna inanıyorum. Tüm ödemelerin blok zincirinde ve belki de dünyanın diğer bölgelerinde yapıldığı mekanizma olacaklar.

Fiat’a alternatifler için şu anda dünyada ciddi bir ihtiyaç görüyoruz. İster hükümet ister birey olun, herkes fiat’a bir alternatif istiyor. Bana kalırsa konser sona erdi.”

Ev sahibi, USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve Terra’nın kendi TerraUSD (UST) gibi belirli sabit paraların gelecekteki beklentilerini tartışmaya devam ediyor.

“UST ve USDC’yi ilk ikisi olarak görüyorum.

USDT konusunda biraz endişeliyim. Sanırım dolapta bir yerde bir iskelet var. Neye benzediğini [veya] ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum, ancak bir gün ortaya çıkabilir ve bu UST’yi potansiyel olarak ikinci sıraya koyabilir.”

Kripto analisti, Terra’nın kripto tabanlı sabit paralarının, hükümet düzenlemesi ve emirdeki para birimlerinin olası devalüasyonu dahil olmak üzere çeşitli risklerle karşı karşıya olduğunu belirterek sonuca varıyor.

“Riskler var. Peg riski ve düzenleyici risk büyük sorunlardır. Ayrıca gelişmek için istikrarlı bir kripto piyasası gerektiriyor… İçeriden yoğun bir sahiplik de var, ancak talep bunu düzeltiyor. Önümüzdeki 24 ay kritik.

Ancak bunu başarırlarsa, çok büyük olabilir.”

Terra, hafif bir düşüş eğilimi ile bir haftalık kayalık fiyat hareketinden geliyor. Yazma sırasında, LUNA bir miktar yükseldi ve 80.77$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap