Kripto Analisti Solana’nın Yakında BNB’yi Geçeceğini ve Ethereum ile Rekabet Edeceğini Söyledi!

Kripto Analisti Solana’nın Yakında BNB’yi Geçeceğini ve Ethereum ile Rekabet Edeceğini Söyledi!
0

Solana’nın kripto pazarındaki performansı, kriptonun önceki performansına kıyasla daha fazlasını yapmaya hazır olduğunu gösteriyor. Dürüst olmak gerekirse, Solana saygısızlığa devam ederken, bundan sonra Ethereum (ETH) ve Binance Coin’den (BNB) sonra amiral gemisi kripto Bitcoin’in (BTC) yanında olağanüstü olup olmayacağını söyleyemeyiz. 

Bunu gerçekleştirmek için, bu yılın 4. çeyreği kripto ilhamı ve duyarlılığı için bir grev oldu. Ve hiç şüphesiz Solana, hiçbir yerde hakkında en çok konuşulan ve en sıcak dijital varlıklardan biri oldu.

solana
kripto analisti solana'nın yakında bnb'yi geçeceğini ve ethereum ile rekabet edeceğini söyledi! 2

Wacher.Guru’nun tweetini onaylayan Solana (SOL), yazının yazıldığı sırada Coingecko’daki piyasa değeri olarak 72.273.190.485 $ eşik değeriyle 240.51$’lık makul bir fiyattan işlem görüyor. Bu piyasa değeri, SOL’u dünya çapında 4. en büyük kripto olarak öne çıkardı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap