Kripto Analisti PlanB, Büyük Bitcoin Dalgalanmasının Geldiğini Tahmin Ediyor – İşte Tahmini!

Kripto Analisti PlanB, Büyük Bitcoin Dalgalanmasının Geldiğini Tahmin Ediyor – İşte Tahmini!
0

Geniş çapta takip edilen analist PlanB, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki birkaç ay içinde büyük bir parabolik koşuya girmesini bekliyor.

PlanB, her yıl piyasaya giren yeni arz miktarını halihazırda var olan arz miktarına kıyasla ölçerek amiral gemisi kripto para biriminin fiyatını tahmin etmeye çalışan Bitcoin stok akış (S2F) modelinin yaratıcısıdır.

Bitcoin Açıklamaları

“Son birkaç ayda en çok dikkat çeken model, taban modeliydi çünkü 20 Haziran’da tahmin etmiştim – bu arada, bu arada, Guggenheim baş görevlisinin Bitcoin’in 20.000 doların altına düşeceğini tahmin ettiği zamandı – aşağı yukarı aynı. gün, tahminde bulundum: ‘Hayır, hayır, hayır 47.000$’a gidiyor.’

Ve Bitcoin o sırada 34.000 doların altındaydı. ‘Eh, Ağustos’ta 47.000 doların üzerinde kapanacak’ dedim. Eylül’de biraz düşüyor ama 43.000 doların üzerinde, Ekim’de ise 63.000 doların üzerinde kapanacak.’”

bitcoin
Kripto Analisti PlanB, Büyük Bitcoin Dalgalanmasının Geldiğini Tahmin Ediyor – İşte Tahmini! 2

BTC, S2F modelinin taban fiyat tahminlerini takip etmeye devam ederse, Kasım ayındaki yaklaşık 60.000 dolarlık mevcut fiyatından %44’ün üzerine çıkabileceğini ve Aralık ayında başka bir büyük ralli düzenleyebileceğini söylüyor.

“Bu devam ederse ve açıkçası olmazsa çok şaşırırım, bu son on yılda görmediğimiz bir siyah kuğu olayı olurdu.

Ancak bu devam ederse, Kasım’da şimdiden 98.000 dolara ve Aralık’ta 135.000 dolara Bitcoin’e gideceğiz, yani bu gerçekleşirse bu yıl gerçekten güzel bir Noel olacak.”

Önümüzdeki aylarda büyük fiyat artışı beklemesine rağmen, BTC’nin tarihsel olarak her büyük boğa döngüsünü takip eden başka bir büyük düzeltmeden kaçınabileceğini düşünmüyor.

“Dünyanın henüz hiperbitcoinizasyon veya süper döngü için hazır olduğunu düşünmüyorum.

Sanırım şu anda açgözlülük ve daha sonra korkuyla yönetileceğiz ve birkaç yüz bin doları aştıktan sonra %80’i bir başkasını göreceğiz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap