Kripto Analisti, Pepe Coin (PEPE) için Parabolik Koşuyu Açıkladı

Kripto Analisti, Pepe Coin (PEPE) için Parabolik Koşuyu Açıkladı

Tanınmış kripto analisti Kaleo, Dogecoin (DOGE)’in rakibi olarak görülen Pepe (PEPE) kripto parasının yukarı yönde büyük bir patlama için pozisyon aldığını düşünüyor.

Analist Kaleo, PEPE’nin yılın Mayıs ayında son görülen seviyelere doğru parabolik bir yükselişe hazırlanabileceğini ifade ediyor. Ancak Kaleo, bu dramatik artışın yaşanmasından önce, PEPE’nin destek seviyesi olarak işlev görebilecek yüksek zaman dilimi diyagonal direncini tekrar test etmek üzere hızlı bir düşüş yaşamasını bekliyor.

“Bu aşamada, koşmaya başlamadan önce hafif bir düşüş görmek daha muhtemel bir senaryo gibi görünüyor.”

pepe 1
Kaynak: Kaleo/X

Analiste göre, Pepe’nin yaklaşık 0,0000011 $ seviyesine düşmesi, ardından yaklaşık 0,0000019 $’lık bir artış göstermesi olası. Bu tahmin, Kaleo’nun PEPE’nin beş dakikalık grafiğinde gözlemlediği benzer bir piyasa yapısına dayanıyor.

“Bunu gerçekleştirmek”

pepe 2
Kaynak: Kaleo/X

Şu an itibarıyla, PEPE’nin değeri 0,00000134 ABD doları olarak kaydedilmiş durumda.

Dogecoin konusunda ise Kaleo, en popüler meme kripto parasının önümüzdeki haftalarda Bitcoin karşısında (DOGE/BTC) daha iyi bir performans sergileyeceğine inanıyor.

“DOGE hâlâ güzel, oldukça sağlam görünüyor.”

pepe 3
Kaynak: Kaleo/X

Kaleo’nun grafik analizine göre, ay sonuna kadar DOGE/BTC paritesinin 0,000004 BTC’nin (yaklaşık 0,12 $) üzerine çıkabileceği görülüyor. Yazının yazıldığı sırada, bu parite 0,076 $ değerinde ve 0,00000259 BTC’de işlem görüyor.

Bu analizler, kripto para yatırımcıları ve takipçileri için Pepe ve Dogecoin’in potansiyel yukarı yönlü hareketlerine dair önemli ipuçları sunuyor. Ancak kripto piyasasının oynak doğası gereği, her zaman dikkatli bir analiz ve yatırım stratejisi gerektirir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.