Kripto Analisti Pentoshi Göre, Bu Altcoinler Ralli Ateşlemesine Hazırlanıyor!

Kripto Analisti Pentoshi Göre, Bu Altcoinler Ralli Ateşlemesine Hazırlanıyor!
0

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti Pentoshi, Cosmos (ATOM), Bitcoin (BTC) ve bir düşük değerli DeFi altcoinden ralli bekliyor.

Kripto analisti, 324.700 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cosmos’un (ATOM) önümüzdeki birkaç hafta içinde kripto pazarından daha iyi performans göstermeye hazır göründüğünü söylüyor.

Token 0,0006 BTC (35,42 $) civarında destek bulduğundan Pentoshi, ATOM’un Bitcoin eşleşmesine (ATOM/BTC) karşı %100 artışla 0,00129 BTC’ye (76,14 $) çıkmasını bekliyor.

Altcoin Açıklamaları

“ATOM [bence] önümüzdeki birkaç hafta içinde en iyi performans gösteren olmasa da en iyilerinden biri olacak.

Grafik büyük bir yükseliş için hazırlanmıştır ve [teknik analiz] + [temel analiz] hizalama ile tüm doğru bileşenlere sahiptir

IMO kesinlikle parabolik olacak ala SOL / AVAX”

altcoin
Kaynak: Pentosh1/Twitter
altcoin
kaynak: pentosh1/twitter

CoinGecko’ya göre, ATOM bu yazının yazıldığı sırada 33 dolardan destek veriyor ve şu anda 37.42 dolardan işlem görüyor.

Pentoshi’nin ikinci altcoin seçimi, tüccarları, borsaları, kurumları ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarını birbirine bağlayan derin bir likidite ağı olan WOO Network’tür (WOO).

Kripto varlık şu anda ile işlem sadece önceki tüm zamanların en yüksek direnci altında, $ 1.31 de, Pentoshi düşünen WOO ufukta yeni tüm zamanların en yüksekler (ATHs) ile rahat tutacak.

“WOO güncellemesi

Zafer bekliyor, bir kez bile jeton satmadım. Yanında kendimi rahat hissettiğim biri daha. Bazı şeyleri takas ediyorum, bazı şeyleri elimde tutuyorum. Çok uzak çok iyi! Umarım bu hızla büyümeye devam ederler”

image 40 1024x640 1
Kaynak: Pentosh1/Twitter

Bitcoin ile ilgili bir güncelleme gelince, o notlar üst kripto varlık mükemmel $ 59.985 civarında bir anahtar Fibonacci seviyesini yeniden test sonrasında gücünü göstermekte olduğu anlamına.

“BTC, ATH’leri kırdıktan sonra %10’luk bir düşüşle sığ bir [Fibonacci] seviyesinde mükemmel bir yeniden test yaptı ve sürekli fiyat keşfi için hazır görünüyor”

image 39 1024x640 1
Kaynak: Pentosh1/Twitter

BTC potansiyel olarak daha yüksek ve daha yüksek dipler oluştururken, 64.500 dolar ve 65.000 dolar aralığına doğru bir yükseliş hareketi hedefliyor.

“BTC muhtemelen gün için düşük

[düşük zaman dilimlerinde] potansiyel [yüksek düşük]

[a]’nın 64.5-65k’ye geçtiğini görmek isterim”

image 38
Kaynak: Pentosh1/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap