Kripto Analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in Parabolik İyileşme Yolunda Olduğunu Söyledi!

Kripto Analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in Parabolik İyileşme Yolunda Olduğunu Söyledi!
0

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin’in ne zaman 60.000 dolar seviyesini tekrar yakalayabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine koşmaya devam edebileceğini belirlemek için Bitcoin (BTC) çizelgelerini araştırıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Nicholas Merten, 511.000 YouTube abonesine BTC’nin son zamanlardaki aşağı yönlü baskıya dayanma ve 40.000 doları geri itme yeteneğinin iyi bir işaret olduğunu söylüyor.

“Alıcıların geldiği, sipariş defterini artırdığı, BTC’nin fiyatını 30.000 doların ortasındaki bu düşük sınır öfkesinden yaklaşık 39-40.000 dolara çıkaran fiyatlarda tutarlı bir güven görüyoruz.”

Bitcoin, daha yüksek düşük kurulumları yükselişe geçirmeye devam ederken, Merten, Bitcoin’in bir sonraki durağının, Bitcoin’in geçen yıl iki kez dokunduğu 60.000 $ seviyesini yeniden test etmek olabileceğini tahmin ediyor.

“Üçüncü bir yeniden deneme için yörüngeyi hazırlıyor gibi görünüyor…

Üçüncü kez, bu genel aralığı 60.000 $ ortası civarında bir kez daha test etmemiz ve sonunda Bitcoin için tamamen tırmanıp parabolik bir fiyat elde edebilmek için teknik kuruluma sahip olmamız Bitcoin için çekicilik olabilir.

Bu yılın sonuna kadar 150.000 ila 200.000 dolar civarında bir yerde.”

kriptoparapiyasa merten btc feb28
kaynak: nicholas merten/youtube

Yazma sırasında, Bitcoin %14’ün üzerinde arttı ve 43.530 dolardan işlem gördü.

Hisse senedi piyasalarına devam eden analist, BTC’nin 60.000 dolara dönüşü için iyiye işaret eden işaretler de gösterdiklerini söylüyor.

“Geçen gün gördüğümüz toparlanma, önceki kapanışa göre %3,36’nın üzerinde bir hareketti. Diplerden de hesaba katarsanız, %7’nin üzerinde bir hareketten bahsediyoruz.

Satın alabileceğiniz ticarete konu ETF olan Nasdaq’ın geniş bir ölçümü olan [Invesco QQQ Trust], hisse başına 318 dolardan 345 dolara çıktı. Neredeyse %10’luk bir ralliye karşı baskı yapan endeks için büyük bir hareket.

Bu inanılmaz bir şey.”

Merten, korku zamanlarında fiyatların sıçramasının, piyasanın kaygısını aştığı anlamına geldiğini vurguluyor.

“Bunlar, piyasaların korkuyla başa çıkmaya başladığının, sipariş defterinin kontrolünü ayılardan geri almaya başlayacak olan alıcıların olduğuna dair bir işaret.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap