Kripto Analisti Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Ay İzlenecek En İyi 5 Altcoin!

Kripto Analisti Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Ay İzlenecek En İyi 5 Altcoin!
0

Popüler kripto stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, Kasım ayı için göz önünde bulundurulması gereken beş altcoini adlandırıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 139.000 YouTube abonesine birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un fiyat hareketini izlediğini söyledi.

Kripto tüccarına göre Polkadot, günlük grafikte daha yüksek ve daha yüksek dipler yazdırmaya devam ederken Bitcoin (DOT/BTC) karşısında yükseliş trendinde.

“Bu 0.00056 BTC’lik (33.83 $) alanın üzerinde kaldığımız sürece, bu seviyeyi (0.00085 BTC veya 51.34 $) çevirebileceğimiz ve kendimize yeni bir tane yaratabileceğimiz bir devamın olacağını düşünüyorum. yüksek.”

Fibonacci uzatma aracını kullanan Van de Poppe, bir sonraki DOT/BTC yükselişinin hedefinin 60.40 dolar değerinde 0.001 BTC civarında olduğunu söylüyor.

altcoin
kripto analisti michaël van de poppe'ye göre bu ay i̇zlenecek en i̇yi 5 altcoin! 2

Sırada, “blok zincirlerinin interneti” olmayı amaçlayan bir proje olan Cosmos var. Kripto stratejisti, Bitcoin çiftinde (ATOM/BTC) Cosmos için üç potansiyel giriş noktasını vurguluyor.

“0.00056 BTC ile 0.00058 BTC (33.83 $ – 35.03 $) arasında kepçelemeye başlayabilirsiniz. Bana bağlıysa, sıradaki 0.00052 BTC (31.41 $) ve son olarak 0.00045 BTC (27.18 $) civarında.” 

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV). Van de Poppe’ye göre Curve, neredeyse bir yıldır 0.000036 BTC ile 0.000086 BTC (2.17$ ve 5.19$) arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor.

Bununla birlikte, kripto tüccarı, aralıktan bir kopuşun, 13.29 $ değerinde 0.00022 BTC’deki hedefine büyük bir ralliyi ateşleyeceğini söylüyor.

Listedeki dördüncü kripto para, Van de Poppe’nin Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı derin bir düzeltmeden geçmesine rağmen hala ilgilendiğini söylediği merkezi olmayan oracle ağı Chainlink.

“Chainlink’in bu yıl boyunca hala yaptığı ve henüz çok fazla güç göstermediği ve DeFi’nin (merkezi olmayan finans) muhtemelen uyanacağı göz önüne alındığında, bu büyük bir fırsat sağlayacak.”

Son altcoin, blockchain verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph’dir. Van de Poppe, Graph’ın 0.79 $ değerinde 0.000013 BTC’de anında desteğe sahip olması durumunda Bitcoin’e (GRT/BTC) karşı bir dip çizebileceğini söyledi.

“Burada daha yüksek bir dip arıyoruz ve bu gerçekleşirse, tüm bu trend dönüşü gerçekleşecek.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap