Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre Bitcoin, Ethereum ve Bu İki Altcoin için Sırada Neler Var?

Kripto Analisti Justin Bennett’e Göre Bitcoin, Ethereum ve Bu İki Altcoin için Sırada Neler Var?
0

Kripto para tüccarı Justin Bennett, önümüzdeki günlerde ve haftalarda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki altcoinin nereye gittiğini gördüğünü açıklıyor.

bitcoin
kripto analisti justin bennett'e göre bitcoin, ethereum ve bu i̇ki altcoin için sırada neler var? 2

Bennett, Bitcoin ile başlayarak, 7.820 YouTube abonesine, amiral gemisi kripto para biriminin yükselmeye devam ederse karşılaşacağı ilk direnç seviyesinin 45.600 dolar olduğunu söylüyor.

Bennett’e göre, 45.600 dolarlık direnç seviyesi bir destek alanı haline gelirse, Bitcoin 50.000 doların üzerine çıkabilir.

Bennett, “daha ​​fazla yükseliş senaryosu” gerçekleşirse, Bitcoin’in yılın ilerleyen aylarında mevcut seviyelerden %35’in üzerinde artabileceğini söylüyor.

“Bitcoin’in 45.600 doların üzerine çıktığını görürsek, burada 53.000 dolar, hatta 50.000 doları test edersek, bu, bu yıl 60.000 doların üzerine çıkmamız için ters bir kafa ve omuzlar oluşturabilir.”

Kripto para analisti ve tüccarı, fiyat “40.000 ila 42.000 dolar arasındaki alanın üzerinde” kaldığı sürece Bitcoin konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

Ethereum’a dönen Bennett, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi için mevcut direnç seviyesinin 3.170 dolar civarında, bir sonrakinin ise 3.600 dolar civarında olduğunu söylüyor.

“3.170 dolara herhangi bir dönüş, bir sıçramayı tetiklemeli, alıcıları çekmeli. Şimdi Ethereum için izlenecek bir sonraki direnç alanı 3.600 dolar civarında olacak.”

Bennett’e göre, yükseliş eğilimini onaylamak için Ethereum’un haftalık grafikte 4.000 $ fiyatının üzerinde kapanması gerekecek.

“Şimdi 4.000 dolar Ethereum için büyük bir test olacak…

Tekrar yükselişe geçmek için bu alanın [4,000$] üzerine çıkması gerekecek.”

Sırada, ödemeler, kripto borsası, kripto cüzdanı, banka kartları ve merkezi olmayan finans dahil olmak üzere çok çeşitli tüketici hizmetleri ve ürünleri sunan bir kripto para birimi platformu olan Crypto.com blok zincirinin yerel belirteci CRO var.

Bennett, CRO’nun kısa vadede yükselişe geçmesi için öncelikle günlük grafikte 0,50$ direnç seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Yani CRO 0,50 doların üzerine çıkmalı. Dolayısıyla bu, CRO’nun günlük kapanış bazında bunun üzerine geri dönüp desteğe geri döndürmek ve ayrıca 0,65 ABD dolarını açığa çıkarmak zorunda olduğu 0,50 ile 0,53 ABD Doları arasında bir direnç izdihamı yaratır.

Yani 0,65 ABD doları, 0,50 ila 0,53 ABD doları alanının üzerindeki bir sonraki direnç seviyesi olacaktır…

Piyasanın tekrar 0,65 dolara yükselmesi için 0,50 ila 0,53 ABD dolarının üzerine çıkması gerekiyor.

Bu alandan daha düşük bir rotasyon görürsek [yaklaşık 0,48 dolar], bu 0,40 dolarlık desteğe dikkat edin.”

Sırada, bir kurumsal tedarik zinciri yönetimi blok zinciri olan VeChain’in yerel belirteci olan VET var .

Bennett, VET’nin 0.12 dolara yükselebileceğini, ancak 0.065 doların altına inmesi düşüş eğiliminin başlangıcı anlamına gelebileceğini söylüyor.

“VET’in hala bu alanın hemen üzerine 0.088 $ civarında çıkması gerekiyor. Şimdi, bunun [0.088$] üzerinde kapanırsa, burada 0.10$’a doğru bir hareket görme şansımız var, bu bir sonraki kilit seviye olacak…

Bu alanın hemen üzerinde 0,09 ABD doları civarında, muhtemelen 0,10 ABD doları görüyoruz. Bunun üzerinde, 0.12 doların hemen üzerindeki bölge…

VET için sahip olunması gereken tutar 0,06 ila 0,065 ABD Doları civarında olacaktır. Bu alanın günlük ve haftalık kapanış bazında dayandığını görmek istiyoruz. Bunun [0,06] doların altındaki herhangi bir şey, işler çirkinleşebilir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap