Kripto Analisti Justin Bennett: Dogecoin Bu Seviyeye Ulaşırsa %500–1.000 Ralli Yapabilir!

Kripto Analisti Justin Bennett: Dogecoin Bu Seviyeye Ulaşırsa %500–1.000 Ralli Yapabilir!
0

Kripto piyasası analisti Justin Bennett, Dogecoin’in (DOGE), kilit bir seviyeyi başarıyla kurtarıp destek olarak yeniden test etmesi durumunda büyük bir ralli için hazır olduğunu düşünüyor.

Analist, 78.000 Twitter takipçisine, meme kripto varlığı Dogecoin’in 0.24 $ seviyesini geri alabilirse çok aylı %500-1000’lik bir artışa başlayabileceğini düşündüğünü söyledi.

“DOGE’nin bu alanı 0,24 doların üzerine çıkarması gerekiyor. 

Bunu yapın ve çok aylı bir ralli başlar, IMO (bence).

Onaylarsa, muhtemelen %500 – 1.000 yukarı yönlü olacaktır.”

kripto
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bennett’in analizine göre, eğer DOGE 0,24 doları kırabilirse, 0,24 doları yeniden test etmeden ve daha yükseğe çıkmadan önce kısa ömürlü bir pompanın 0,26 dolardan bir önceki en yüksek seviyeye ulaşmasını bekliyor. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Dogecoin 0.236 dolardan işlem görüyor.

Kripto piyasası stratejisti, Dogecoin’in meme kripto varlığının kıvrıldığı ve büyük bir üçgen desen oluşturduğu günlük grafiğine de bakıyor. Yükseliş trendinde bir üçgenin oluşumu, bir varlığın çapraz direncini kaldırdıktan sonra yükselişe devam ettiğini gösterir. Bennett’in grafiğine göre, DOGE aynı kalıbı bu yıl iki kez bastı. Her iki durumda da, büyük yükselişler kopuşu izledi.

image 27 1024x560 1
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Cryptocademy bültenindeki piyasa analizinin son sayısında Bennett, DOGE’nin 0.245 doların üzerinde bir kırılmayı onaylayabileceğini varsayarak ulaşabileceği üç temel fiyat hedefini vurguluyor.

“Bu daha da yükselirse, 0,32 ABD Doları, 0,42 ABD Doları ve 0,57 ABD Doları gibi hedeflere ulaşılabilir.

Ancak, kırılmayı onaylamak için 0,245 dolar civarında üst trend çizgisinin üzerinde bir günlük kapanışın gerekli olduğunu unutmayın.”

image 7 1024x614 1
Kaynak: cryptocademy.com

BTC karşı Doçun (DOGE / BTC) baktığımızda, Bennett çifti olacağını öngördü patlak Haziran’dan beri geliştiriyor devasa düşen kama oluşumu.

“Bu sadece USD karşısında DOGE değil.

DOGEBTC’nin üzerine düşen bu takoz gülünç.

IMO, daha yükseğe fırlamadan önce sadece bir zaman meselesi.”

image 26 1024x601 1
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap