Kripto Analisti Chainlink (LINK) İçin Tahminini Açıkladı

Kripto Analisti Chainlink (LINK) İçin Tahminini Açıkladı

Ünlü kripto uzmanı Rekt Capital, Chainlink (LINK) adlı merkezi olmayan oracle ağının toparlanma sürecine hazırlandığına inanıyor.

Rekt Capital, LINK’in Temmuz’da yaşadığı fiyat yükselişinin ardından kritik direnç noktalarına yaklaştığını ifade etti.

LINK 11 Eylül’de 5,76 dolarla yakın dönemin en düşük seviyesini gördü. Ancak bu düşüşün LINK’in destek bölgelerinde olduğuna dikkat çeken analist, o tarihten bu yana kripto varlığının yaklaşık %18 değer kazandığını ve şu anda 6,79 dolar seviyesinde işlem gördüğünü belirtiyor. Rekt Capital’e göre, LINK yakın zamanda 8,186 dolarlık direnç seviyesine ulaşabilir; bu da mevcut fiyatından yaklaşık %20,5’lik bir yükseliş anlamına gelmekte. .

link 3
kaynak: rekt capital/x

Ayrıca Rekt Capital, Dogecoin (DOGE) için de değerlendirmelerde bulunuyor. Analist, DOGE’nin Temmuz ve Ağustos aylarındaki kritik direnç seviyelerine dikkat çekerken, bu kripto parada Temmuz sonlarına doğru 0,082 $ seviyelerine ulaşıldığını ve bu tarihten itibaren %23,7 bir gerileme yaşandığını hatırlatıyor. Şu anda 0,0623 $ civarında işlem gören DOGE için analistin yorumu şöyle:

“DOGE, şu anda desteğini koruyor. Genel pazar dinamikleri stabil görünüyor.”

link 4
Kaynak: Rekt Capital/X

Bitcoin (BTC) konusunda ise analist, bu kripto para biriminin “boğa piyasasının erken dönemlerinde” olduğunu belirtiyor. Ancak, Bitcoin’in 2015 ve 2019 dönemleriyle paralel bir hareketle aşağı yönlü bir düzeltme yaşayabileceği uyarısında bulunuyor.

“Uzun vadede olumlu bir seyir görmekteyiz. Ancak önümüzdeki yedi ay içerisinde bir düzeltme dalgası yaşanabilir. Eğer böyle bir hareket gerçekleşirse, bu duruma hazırlıklı olmakta fayda var.”

link 5 1
kaynak: rekt capital/x

Bitcoin, bu analiz sırasında 26.736 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.