Kripto Analisti, Bitcoin ve Ethereum Güçlü Boğa Dönüşlerinin Erken İşaretlerini Gösteriyor!

Kripto Analisti, Bitcoin ve Ethereum Güçlü Boğa Dönüşlerinin Erken İşaretlerini Gösteriyor!
0

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti Nicholas Merten, çizelgelerin Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) dört aylık düşüş trendlerini sona erdirmek için hazırlandığını gösterdiğini söyledi. 

Yeni bir videoda Merten, 513.000 YouTube abonesine, BTC’nin art arda yüksek-düşük kurulumlar yazdırdığı için Bitcoin boğalarının Ocak ayından bu yana piyasayı ayakta tuttuğunu söylüyor.

“Devam etmek ve sadece gördüğümüz tutarlı fiyat desteğine odaklanmak istiyorum, fiyat olarak fiyattaki isteklilik Ocak ayının sonundan bu yana daha düşük seviyelerde olmaya devam ediyor, ancak Bitcoin’e odaklanmak gerçekten bir şey.”

bitcoin
kripto analisti, bitcoin ve ethereum güçlü boğa dönüşlerinin erken i̇şaretlerini gösteriyor! 3

Merten’in grafiğine bakıldığında, BTC’nin 60.000 doların üzerine çıkmadan önce dibe vurmak üzere olduğuna inanıyor.

Sıradaki, Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum. Merten’e göre, parite çapraz desteğine saygı duymaya devam ettikçe ETH/BTC de yükseliş görünüyor.

“Dikkatinizi çekmek istediğim en önemli şey, ETH / BTC oranında gördüğümüz artan güç.

Burada da aynı eğilim var: 2021’in başlarında gördüğümüz, tutarlı destek aralığı ve/veya daha yüksek en düşük seviyeler. Şimdi kısa vadeli trendde yukarı yönlü bir tekrar görüyoruz. oran daha da yükseliyor.”

bitcoin
kripto analisti, bitcoin ve ethereum güçlü boğa dönüşlerinin erken i̇şaretlerini gösteriyor! 4

Merten’in grafiğine bakıldığında, ETH/BTC önümüzdeki aylarda şu anda 3.790 dolar değerinde olan 0.09 BTC’ye yükselmeye hazır görünüyor.

Ethereum’un kendisine gelince, Merten, önde gelen akıllı sözleşme platformunun ay sonundan önce yükselebileceğini söylüyor. 

“Ethereum için dolar çiftine bir göz attığımızda, önümüzdeki günlerde veya haftalarda bir pop-up için burada ayarlayabileceğimiz yalnızca daha yüksek düşükler ve tutarlı azalan dirençle ayarlanmadığımız anlaşılıyor. 3.000 $ aralığının üzerinde daha yüksek.”

Merten, yükseliş dönüşlerinin bir gecede gerçekleşmeyebilirken, hem Bitcoin hem de Ethereum’un piyasa yapılarının trendde bir değişime işaret ettiğini söylüyor. 

“Bu, trend kırılmasını doğrulamak için görmek istediğimiz türden bir fiyat hareketi… Bu, yukarı yönlü bir yükseliş eğiliminin erken işaretleri ve bence tam da bu yüzden heyecanlanmamız gerekiyor çünkü biz de tam bu noktadayız. Bunun erken aşamaları.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap