Kripto Analisti, Bitcoin ve Altcoinlerin Bu Ay Büyük Hareketlere Hazırlandığını Söyledi!

Kripto Analisti, Bitcoin ve Altcoinlerin Bu Ay Büyük Hareketlere Hazırlandığını Söyledi!
0

Kripto analisti TechDev’e göre belirli bir ölçüm, altcoinlerin “büyük hamleler” için hazırlanabileceğini gösteriyor.

Popüler tüccar 132.200 Twitter takipçisine, bir varlığın momentumunu izleyen altcoin piyasa değerinin göreceli güç endeksinin (RSI) tarihsel kalıpları takip ettiğini ve şu anda altcoin piyasasının yükselişe geçmesini sağladığını söylüyor.

TechDev şu ifadeleri kullandı;

“Toplam altcoin piyasa değeri, tüm geçmişinin 2 haftalık bir RSI kanalında yer alıyor gibi görünüyor. Üst sıradaki 2 dokunuş modelini takip ediyor gibi görünüyor, ardından altcoin piyasasının zirvesini işaretleyen 3. bir vuruş geliyor. Devasa alt ilerliyor. ”

bitcoin
Kaynak: TechDev_52/Twitter

Analist, altcoinlerin “hayatları değiştirecek” kadar fiyatının artacağını düşünüyor.

TechDev ayrıca, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığının 84.000 dolara kırılmaya “hazır göründüğünü” söyledi.

CoinGecko’ya göre Bitcoin, yazı yazılırken haftada yaklaşık %4 artışla 63.009 dolardan işlem görüyor. BTC, ABD’de başlatılan ilk Bitcoin vadeli işlem borsa yatırım fonunun (ETF) ardından 20 Ekim’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 67.276 $’dan yaklaşık %6 düştü.

TechDev, Bitcoin’in bu yılki fiyat hareketinin 2017’de BTC’yi ve 1970’lerde altını nasıl yansıttığını gösteren bir grafik paylaştı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap