Kripto Analisti Benjamin Cowen, BTC Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Doğru Giderken Bitcoin Ayıları Gerginleşiyor – İşte Nedeni!

Kripto Analisti Benjamin Cowen, BTC Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Doğru Giderken Bitcoin Ayıları Gerginleşiyor – İşte Nedeni!
0

Kripto analisti Benjamin Cowen, BTC’nin tekniklerinin giderek daha inandırıcı bir şekilde yükselmeye devam etmesi nedeniyle Bitcoin ayılarının endişeli olduğunu söyledi.

Cowen, yeni bir strateji oturumunda, Bitcoin’in Mayıs ayında düzeltilmesinden bu yana bir ayı piyasası bekleyen tüccarların, bunu grafikte haklı çıkarmanın yollarını kaybettiğini söyledi.

Önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde ne olursa olsun, nihayetinde kralın kripto parasının önemli ölçüde daha yüksek öğütüldüğünü gördüğünü söylüyor.

bitcoin
Kripto Analisti Benjamin Cowen, BTC Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Doğru Giderken Bitcoin Ayıları Gerginleşiyor – İşte Nedeni! 2

Ayıların yeniden çizecek çizgileri tükeniyor. Onları etrafta gördüm, birkaç hafta öncesine göre biraz daha ürkekleşiyorlar, ama ayıların havlu atması an meselesi çünkü şu anda bence onlar açık yaşam desteği…

Bitcoin ile ne biliyoruz? Zaman bizden yana. Yarın ne olursa olsun, gelecek hafta ne olursa olsun, ne biliyoruz? Zaman bizden yana. Ağaçlar için ormanı kaçırmayın, sadece odaklanın, hiçbir şey değişmedi. Sonuç olarak, Bitcoin’in çok mütevazi bir 64.000-65.000 $’dan çok daha yüksek bir trend izleyeceğini düşünüyorum.

Analist, her Bitcoin trendinin altını ve üstünü gösteren uzun vadeli bir aralık olarak hareket etmesi gereken “Cowen Koridoru” göstergesinin BTC’nin 103.000 $’ı hedeflediğini gösterdiğini söylüyor. Aralığın alt sınırı 26.000 dolar ancak, Bitcoin’in oraya gittiğinden şüphe ettiğini söylüyor.

Ethereum’a bakıldığında, analist, piyasa değerine göre ikinci en büyük kriptonun kırılmaya çok yakın olduğunu ve güçlü bir 2022 veya potansiyel olarak 2021’in sonlarında olduğunu söylüyor.

“Sanırım sadece uzun bir birikim içindeyiz ve aslında yavaş yavaş burada trend oluyoruz… Belki bir ay kadar uzayabilir ama Ethereum’un eninde sonunda patlayacağına inanıyorum ve ‘nihayet’ dediğimde ben en fazla üç ay bakıyor, muhtemelen ondan önce. Etherum’un 2022’de başarılı olacağını düşünüyorum ancak bu 2021’de hamle yapamayacağı anlamına gelmiyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap