İşte Yatırımcıların Chainlink’e (LINK) Yönelmesinin Asıl Sebebi!

İşte Yatırımcıların Chainlink’e (LINK) Yönelmesinin Asıl Sebebi!

Bitcoin son birkaç haftadır sabit kalırken, yatırımcılar dikkatlerini altcoinlere veriyor. Oracle servis sağlayıcısı Chainlink (LINK), son zamanlarda piyasadaki kripto yatırımcıları için en iyi seçim oldu.

Bir süredir Chainlink, yatırımcıların birikim bölgesi dediği 6-8 dolar aralığında işlem görüyor. Zincir içi veri sağlayıcısı Santiment, LINK’in sosyal hakimiyeti arttıkça, tüccarların harekete geçtiğini belirtti. Santiment’e göre:

LINK’in piyasa değeri, Cuma günü, günün ticareti (UTC saati) kapanırken sıçramadan önce ~%5 düştü. LINK için üç sosyal baskınlık artışı ortaya çıktı ve bu da yatırımcıların hamle yaptığını gösteriyor. Sonuncusu, fiyat tekrar yükselmeye başladığında gerçekleşti.

chainlink
i̇şte yatırımcıların chainlink'e (link) yönelmesinin asıl sebebi! 2

Analistlerin Chainlink’i Alması

Popüler kripto analisti ve Into The Cryptoverse’in (ITC) kurucusu Benjamin Cowen, LINK’in Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini belirtti. LINK’in devam eden ayı piyasası sırasında şu anda birikim aşamasında olduğunu ve boğa piyasası yeniden başladığında daha iyi performans göstereceğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca Chainlink ekosisteminde yaşanan temel gelişmeler de büyük önem taşıyor. Chainlink, akıllı sözleşmeleri ve güvenli veri paylaşımını sağlamak için birçok proje için en iyi seçim olmuştur.

Yakın zamanda LINK, zincirler arası uygulamaları test etmek için fiyat beslemeleri sağlamak üzere dünyanın en büyük bankalararası ödeme sistemi SWIFT ile ortaklık kurdu. Cowen, “Chainlink, birçok kripto para birimi için bir omurga görevi görüyor” dedi. Devamında şunları ekledi:

“Son zamanlarda iyi gitmediğini düşünmemin nedenlerinden biri, açıkçası, Chainlink’in harika bir proje olmadığı için değil, daha çok genel piyasa riski ve aslında bir durumda olduğumuz gerçeği nedeniyle. ayı piyasası, ancak Chainlink’in temellerinin ayı piyasasında bazen boğa piyasasında olduğundan biraz daha iyi parladığını düşünüyorum.”

Bir başka popüler yatırımcı DonAlt, LINK’in genellikle ayı piyasasında daha iyi performans gösterdiğini belirtti. Son röportajında ​​şunları ekledi:

2018, 2019, 2020 yıllarını düşünürseniz, LINK’in tüm pazardan daha iyi performans göstermesini sağladık. LINK yükseliyordu ve bence bu takip edilmesi gereken iyi bir hikaye ve son birkaç haftadır daha iyi performans gösteriyor… Bence LINK’in başka bir koşusu daha olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.