İşte MANA Boğalarının Bu Seviyeyi Koruması Durumunda Tüm Olasılıklar!

İşte MANA Boğalarının Bu Seviyeyi Koruması Durumunda Tüm Olasılıklar!
0

25 Kasım’daki ATH’sinden bu yana, Decentraland (MANA) sabit bir düşüş trendindeyken, boğalar 2-2,3 dolar aralığını savunmaya devam ediyor.

Şimdi, son düşen takozunun (beyaz) gücünü doğrulamak için 2,3 dolar tabanının üzerinde zorlayıcı bir kapanışa ihtiyaç var. Satış çılgınlığı devam ederse, MANA kendisini 2,1 dolarlık destekten (beyaz, kesikli) alacaktır. Basın zamanında, MANA son 24 saatte %4,7 düşüşle 2,389 dolardan işlem gördü.

MANA Günlük Grafik

mana
i̇şte mana boğalarının bu seviyeyi koruması durumunda tüm olasılıklar! 3

Ömür boyu dönüm noktasından sert bir düşüşün ardından alt, değerinin %70’inden fazlasını kaybetti ve 22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesini gördü. O zamandan beri MANA, uzun vadeli trend çizgisi direncinden geri dönmeden önce değerini ikiye katladı. Post hangi, önemli fiyat noktalarının altına düştü.

Geçen ay, MANA günlük grafiğinde düşen takozla değer kaybetti. Düşüş aşamasından bu yana, alt, kendisini Bollinger Bantlarının (BB) ortalamasının üzerinde tutmak için mücadele etti. Fiyat son üç hafta içinde sıkı bir aşamaya girdi. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde olası bir dalgalanma aşamasına işaret ediyor.

Şu andan itibaren, 2.3$ işareti, alıcıların devreye girmesi ve daha fazla düşüşü önlemesi için hayati bir fiyat noktası olacaktır. Ayrıca, son zamanlarda ciltler bir düşüşe geçti. Bu nedenle, zayıf bir ayı hareketi ortaya çıkıyor. Boğalar acil desteği sürdürmeyi başarırsa, alt muhtemelen bir trend taahhüt hareketi yapmadan önce düşük volatilite aşamasına devam edecektir.

Gerekçe

mana
i̇şte mana boğalarının bu seviyeyi koruması durumunda tüm olasılıklar! 4

RSI geçen ay önemli ölçüde zayıfladı. Azalan üçgen benzeri bir model oluşturduktan sonra, 40 puanlık zemin, boğaların savunması için çok önemli olacaktır. Bu işaretin tersine çevrilmesi, toparlanma umutlarını canlı tutacaktır. Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi, son üç haftadaki sıkma aşamasını doğruladı. Böylece, önümüzdeki günlerde dalgalı bir dönem olasılığını yeniden teyit ediyoruz. 

Çözüm

MANA gerçekten riskli bir bölgede. Boğalar 2.3 $ tabanını sağlarsa, düşen kamadan geri dönüş şansı parlaktı. Ancak bu seviyenin altında bir kapanış, canlanma aşamasından önce 2,1 dolarlık bir yeniden teste neden olabilir. Ayrıca alt, Bitcoin ile %73 30 günlük bir korelasyon paylaştı. Bu nedenle, kral madeni paranın hareketini izlemek, yukarıdaki analizi tamamlamak için çok önemli olacaktır.3

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap