Internet Computer Fiyatı Tahmini – ICP Fiyatı 2021’de 150 Doları Vuracak mı?

Internet Computer Fiyatı Tahmini – ICP Fiyatı 2021’de 150 Doları Vuracak mı?
0

Bu Internet Computer (ICP) Fiyat Tahmini 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, ICP fiyat analizimizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Internet Computer’ın temel amacı, halka açık interneti genişleterek dünyanın bilgisayar firması olmaktır. Ayrıca, bu platformun arkasındaki bilimsel atılım, yeni Konsensüs, Etkileşimli Olmayan Dağıtılmış Anahtar Üretimi (NI-DKG), Ağ Sinir Sistemi (NNS), İnternet Kimliği ve daha fazlasını içeren düzinelerce ileri teknolojiyi kapsayan Zincir Anahtarı teknolojisidir. 

Proje, Ekim 2016’da Dominic Williams tarafından kuruldu. Ancak kripto ortamından kayda değer bir ilgi gördü. Dahası, DFINITY, Andreessen Horowitz, Aspect Ventures, Electric Capital, ZeroEx, Scalar Capital, Polychain Capital, SV Angel ve Multicoin Capital gibi katkıda bulunanlardan ve birkaç önemli erken Ethereum yatırımcısından toplam 121 milyon dolar topladı. 2018’de 50.000’den fazla kayıtlı katılımcı, bir airdrop’ta ICP hizmet belirteçleri aldı.

Dahası, 18 Aralık 2020’de DFINITY, Internet Computer’ının alfa ana ağını başlattı. Ek olarak, 10 Mayıs 2021’de DFINITY, ademi merkeziyete yönelik son bir adım olarak İnternet Bilgisayarını kamuya açık hale getirdi. Bununla birlikte, bu önemli dönüm noktası, Internet Computer’ının tüm kaynak kodunun kamuya açık alanda yayınlanmasıyla belirtildiği gibi, internetin şu anda merkezi olmayan bir küresel bilgisayar olarak işlev gördüğünü, ayrıca on binlerce topluluk üyesinin ICP ağını yönetmesine izin veren ICP yardımcı programı belirtecini gösterir. .

Bu olaylar, Internet Computer’larını iyi bir yatırım yapmak için yeterince iyi olabilir mi? Yıl bitmeden mi yoksa 2021’e kadar mı yatırım yapmalıyız? Bu CoinQuora İnternet Bilgisayarı (ICP) piyasa analizi ve fiyat tahmini 2021 makalesinde öğrenelim .

Internet Computer (ICP) nedir?

Internet Computer, sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk blok zinciridir . Ayrıca, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte üçüncü en büyük blok zinciri yeniliğini temsil ediyor . Ayrıca, İnternet Bilgisayarı, tokenize internet hizmeti, merkezi olmayan finansal sistemler ve ayrıca geleneksel kurumsal sistemler ve web siteleri geliştirmek için devrim niteliğinde yeni bir yol sunan yazılımın tamamen yeniden hayal edilmesini sağlar.

Dahası, 10 Mayıs 2021’de Genesis’te ICP, 48 bağımsız veri merkezi tarafından destekleniyor. Ancak, 1.300 düğümü çalıştıran Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da yer almaktadır. Ayrıca, ağ, yeni nesil mega Dapp’leri desteklemek için katlanarak büyümeye devam edecek, yıl sonuna kadar 4.300 düğüm çalıştıran 123 veri merkezi ve on yıllık binayı desteklemek için milyonlarca düğüm çalıştıran binlerce veri merkezi ile. Açık İnternet dışında.

Artık ICP hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, ICP’nin 2021’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu ICP fiyat analizi ve ICP fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Internet Computer (ICP) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Internet Computer (ICP) fiyat analizini yazarken, ICP 57.77$’dan ve 24 saatlik işlem hacmi 581.862.419$’dan işlem görüyor. ICP’nin fiyatı son 24 saatte %0,76 arttı.

Ayrıca, ICP, 157.079.257,95 ICP’lik bir mevcut dolaşım kaynağına sahiptir. Şu anda, ICP için en iyi kripto para borsaları Binance, OKEx, Huobi Global, Bitget ve ZBG’dir.

Şimdi, 2021 için bu ICP fiyat analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Internet Computer (ICP) Fiyat Analizi 2021

Şu anda Internet Computer (ICP) CoinGecko’da 19. sırada yer alıyor. Ancak Internet Computer blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha yüksek seviyelere ulaşmasına yardımcı olacak mı? Bu ICP fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

internet computer
Azalan Kanal modelini gösteren ICP/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki tablo, ICP’nin Azalan Kanal modelini göstermektedir. Bu, daha düşük yüksek ve düşük alçakların birleştirilmesiyle oluşturulan bir düşüş formasyonudur.

Yukarıdaki grafiğe göre, Internet Computer Protokolü ayın ilk günlerinde ayılara karşı konumunu iyi koruyabildi. Şu anda ICP, önümüzdeki günlerde olası bir düşüş hareketi için kendisini hazırlıyor. Bu olursa, kripto düşebilir. Tabii ki, düşüş piyasası İnternet Bilgisayar Protokolü ile yaşamaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır.

Tersine, ayılar kriptoya karşı çıkarsa, ICP’nin fiyatı yükselebilir. Kısacası, ICP düşüş trendi konumundan fırlayabilir ve yükseliş fiyatına fırlayabilir.

icp relative strength index 1024x619 1
ICP Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 39.7’nin üzerinde, bu da ICP’nin neredeyse aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, bu herhangi bir zamanda bir fiyat tersine çevrilebilir. 

Bu nedenle trader’lar işlem yaparken dikkatli olmalı ve piyasadaki hype’dan etkilenmemelidir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, tüccarlar temkinli olabilir ve kripto para piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilirler.

ICP’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

icp 30 day sma and 50 day ema 1024x619 1
ICP 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, ICP’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak ICP, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

İnternet Bilgisayarı (ICP) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki grafik, Internet Computerlarının (ICP) son birkaç gün içinde düşüş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Üstelik ICP fiyatı son 7 günde %16 düştü. Bu eğilim devam ederse, ICP 37 dolar destek seviyesine düşebilir ve 26.9 dolara daha da düşebilir.

icp usdt price chart 1024x619 1
ICP/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya yönelirse, boğalar devralabilir ve ICP’yi düşüş trendi konumundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, ICP’nin fiyatı bir yükseliş sinyali olan neredeyse 116,7 dolara yükselebilir.

Bu arada, uzun vadeli ICP fiyat tahminimiz 2021 düşüş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 737 dolardan geçme olasılığı daha düşük. Bununla birlikte, ICP fiyatı, yalnızca önceki birçok psikolojik direnci kırarsa ATH’yi vurabilir.

Internet Computer (ICP) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Internet Computer 2022’nin sonunda 200 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 250 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 200$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Internet Computer (ICP) Fiyat Tahmini 2023

Bir İnternet Bilgisayarının fiyatı, büyük yüksekliklere bile ulaşabilir, ancak 350 $ ‘a ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi İnternet Bilgisayarı psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Internet Computer (ICP) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, Internet Computer fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında Internet Computer (ICP) fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 500 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Internet Computer (ICP) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, İnternet Bilgisayar fiyatları 720 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak Internet Computer için o kadar da zor olmadı çünkü alış veya satış emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabiliyordu. Bu, İnternet Bilgisayarının tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap