Hong Kong’un Öncü HashKey Borsası, Popüler Uniswap Tokenini Ticaret Listesine Ekliyor

Hong Kong’un Öncü HashKey Borsası, Popüler Uniswap Tokenini Ticaret Listesine Ekliyor

HashKey, Uniswap’in entegrasyonunun sadece uzman yatırımcılara sunulacağını bildirdi.

Hong Kong menşeili kripto para borsası HashKey Exchange, yerel pazar stratejisini genişletirken, Uniswap (UNI) destekli varlıkların sunduğu listeyi arttırıyor.

6 Kasım’da HashKey Exchange, bir basın açıklamasında UNI yatırımlarını almaya başladığını ve işlemlerin 9 Kasım 2023 tarihinde yerel saat ile 16:00’da (UTC+8) aktif olacağını duyurdu. Ayrıca şirket, UNI’nin Amerikan doları karşısında ticaretinin sadece deneyimli yatırımcılara açık olacağını belirtti. Platform, UNI’nin amatör yatırımcılara ne zaman sunulacağı konusunda ise bir bilgi vermedi.

Makale yayımlandığı tarihe kadar, HashKey Exchange’in desteklediği para birimleri arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) bulunuyor. CoinGecko’nun verilerine göre UNI, bu haberlerin yayılması sırasında %4’lük bir yükselişle 5 dolar civarında işlem görmekte.

uniswap
hong kong'un öncü hashkey borsası, popüler uniswap tokenini ticaret listesine ekliyor 2

HashKey Nedir?

Bu açıklama, HashKey Group’un iOS ve Android için ilk resmi mobil ticaret uygulamasını piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra yapıldı.

HashKey, mobil uygulamasının yanı sıra, HashKey EcoPoints (HSK) adındaki kendi ERC-20 tokenini de sunmaya hazırlanmakta. Bu token, kullanıcılarına ücret indirimleri ve varlık çıkarma gibi “özel imkanlar” sağlamanın yanında “gelecekteki yeni token lansmanlarına” öncelikli erişim hakkı gibi “ekosistem katılımcılarını ödüllendirmeyi amaçlayan bir yatırım aracı” olacak.

HashKey, hizmetlerini 2023 yılının Ağustos ayının sonları itibarıyla sunmaya başlayarak, Hong Kong’daki ilk resmi kripto para platformu unvanını elde etti. Bu başlatma, Hong Kong Özel İdari Bölgesi (HKSAR) hükümeti, önde gelen bankalar, sigorta firmaları ve dört büyük muhasebe şirketinin temsilcilerinin işbirliğiyle gerçekleşti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.