Haftanın Özeti: Bitcoin 9 Günün En Düşük Seviyesine Düştü, ApeCoin %7 Yükseldi!

Haftanın Özeti: Bitcoin 9 Günün En Düşük Seviyesine Düştü, ApeCoin %7 Yükseldi!

Bitcoin’in 19.000 doların üzerinde kalma mücadelesi dün o kadar da iyi gitmedi, çünkü varlık sıçramadan önce 9 günün en düşük seviyesi 18.600 dolara düştü.

ApeCoin, Cuma günü geç saatlerde yaşanan fiyat düşüşlerini takiben bugünün en iyi performansına sahip.

Altcoinler de benzer fiyat hareketlerinden geçti, ancak çoğu, APE’nin kayda değer artışı da dahil olmak üzere günlük ölçekte biraz yeşilde.

Bitcoin’in Yeni Yerel Düşük Seviye Kaydetti

Bir önceki çalışma haftasının sonundan bu yana, Bitcoin fırtınadan sonra sakinleşti ve 19.000 dolar civarında kaldı. Hafta sonunun çoğunu orada geçirdi ve Pazartesi de bir istisna değildi.

Sadece Salı günü yaklaşırken varlık saldırıya geçti ve 19.600 dolara yükseldi. İlk başta orada durduruldu, ancak bir gün sonra başka bir ayağa kalkmaya başladı. Ancak, ayılar onu güneye doğru ittiği için yine bir işe yaramadı.

Bu nedenle Bitcoin, yaklaşık 19.000 dolarlık tanıdık bir zemine döndü ve bunun için savaşmaya başladı. Ancak dün, kripto para birimi bu seviyenin altına keskin bir dalış yaptı ve 13 Ekim’deki büyük hareketlilikten bu yana en düşük fiyat etiketi olan 18.600 dolara düştü.

Bununla birlikte, varlık bu düşüşe iyi tepki verdi, sıçradı ve şimdi bir kez daha 19.000 doların üzerinde duruyor. Piyasa değeri 365 milyar dolar, altcoinler üzerindeki hakimiyeti ise yüzde 40’ta.

bitcoin
haftanın özeti: bitcoin 9 günün en düşük seviyesine düştü, apecoin %7 yükseldi! 3

ApeCoin Öne Çıkıyor

Çoğu altcoin, çalışma haftasına benzer bir son yaşadı ancak Cumartesi günü geldiğinde bir miktar geri kazandı.

Ethereum, 24 saatlik küçük bir fiyat artışından sonra 1.300 dolara yakın. Binance Coin, Cardano, Dogecoin, MATIC, Shiba Inu ve Uniswap bir günde benzer fiyat pompaları gördü.

Ripple ve Avalanche biraz daha fazla değer kattı yaklaşık günlük %4’e kadar. Sonuç olarak, XRP 0,46 dolardan işlem görürken, AVAX 15 doların üzerinde oturuyor.

ApeCoin, orta büyüklükteki altcoinlerden en etkileyici kazanan olarak öne çıkıyor. APE günlük %6,5 arttı ve bu da onu neredeyse 4,5$’a itti.

CoinMarketCap verilerine göre, genel kripto piyasa değeri günde birkaç milyar toparlandı ve 920 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

bitcoin
haftanın özeti: bitcoin 9 günün en düşük seviyesine düştü, apecoin %7 yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.