Hafta Sonu Özeti: ApeCoin %7 Artarken, Algorand %10 Yükseldi!

Hafta Sonu Özeti: ApeCoin %7 Artarken, Algorand %10 Yükseldi!

Algorand, günlük %10’luk bir artışla bugünün en iyi 100 kripto para arasında en iyi performansı göstereni oldu.

Bitcoin, 17.000 doları fethedememeye devam ediyor ve düşük Cumartesi işlem hacimlerinde bu çizginin altında mücadele ediyor.

Çoğu altcoinler bugün oldukça durgun ve çok az veya hiç önemli hareket yok. Algorand birkaç istisna arasındadır.

Bitcoin 17.000 Doların Altında Sıkıştı

Geçen hafta, FTX’in hızlı çöküşünün ardından Bitcoin’in en şiddetli fiyat düşüşlerinden bazılarını yaşadığı bir öncekinden önemli ölçüde farklıydı. Birkaç gün içinde varlık 21.000 dolardan 16.000 doların altına inerek iki yılın en düşük seviyesini gördü.

Ancak boğalar bu noktada müdahale etmeye çalıştı ve BTC’yi kuzeye, yaklaşık 18.000 dolara itti. Orada başarısız oldu ve geçtiğimiz Pazartesi günü 17.000 doların altına geri döndü. O zamandan beri, 17.000 dolar civarında nispeten sakin kaldı, ancak sayısız girişimine rağmen bu seviyeyi aşamadı.

Sonuncusu çalışma haftasının sonunda geldi, ancak ayılar Bitcoin’i 17.000 doların biraz altında durdurdu. Şu an itibariyle, BTC bu çizgiden birkaç yüz dolar uzakta duruyor, yani piyasa değeri hala 320 milyar doların üzerinde kalmaya çalışıyor.

Altcoinler üzerindeki hakimiyeti de sabit kaldı ve %38,5 seviyesinde.

algorand
hafta sonu özeti: apecoin %7 artarken, algorand %10 yükseldi! 3

Algorand Şovu Çaldı

Çoğu altcoin de son zamanlarda sakinleşti ve son 24 saat de farklı değil. FTX çöküşünün ardından benzer fiyat düşüşleri yaşayan Ethereum, bu hafta başlarında bu seviyenin altına düşerek 1.200 dolar civarında mücadele ediyor.

Günlük ölçekte, daha büyük hacimli altların çoğu biraz kırmızı renkte. Bunlar arasında Binance Coin, Ripple, Dogecoin, Cardano, Polygon, Polkadot, Shiba Inu ve biraz da beklendiği üzere Solana yer alıyor. SOL, Alameda-FTX destanı ortaya çıkmaya başladığından beri en kötü performans gösterenler arasında yer aldı.

OKB, günlük %7’lik kayda değer bir artışla daha büyük sermayeli altların birkaç istisnası arasında yer alıyor. Sonuç olarak, varlık şu anda 20 doların üzerinde işlem görüyor.

Algorand başka bir büyük kazanan. ALGO bir gecede kabaca %10 arttı ve 0,3 doların üzerine çıktı. ApeCoin ise yaklaşık %7 arttı.

Genel olarak, yine de, kripto piyasası değeri hala 830 milyar dolarda kaldı.

algorand
hafta sonu özeti: apecoin %7 artarken, algorand %10 yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.