Hafta Sonu İzleme: Bitcoin Gözleri 38K $’da, SOL %8 Yükseldi

Hafta Sonu İzleme: Bitcoin Gözleri 38K $’da, SOL %8 Yükseldi
0

Bitcoin 38.000 $’a ilerlerken ve SOL 100 $’a yaklaştığından, yeşil bugün piyasaya hakim.

Bitcoin’in kurtarma girişimleri, 38.000 doları aşmayı hedefleyen varlıkla devam ediyor. Çoğu alternatif madeni para dünden bu yana daha da önemli kazançlar sağladı. Ethereum %7, Solana ise %8 arttı.

Bitcoin Gözleri Yükseklerde

Federal Rezerv, Mart ayında faiz oranlarını artıracağını söylediğinden, Bitcoin Çarşamba günü 39.000 doları geçemediğinden beri, varlık kayda değer bir kazanç gösteremedi.

Aslında, Fed toplantısından saatler sonra 35.500 dolara düştü ve toparlanmaya çalıştığında raylarında durduruldu. Ancak yukarıda bahsedilen yerel tabana ikinci düşüşten sonra durum değişmeye başladı.

Bu sefer BTC 37.000 doların üzerine çıktı, bir kez daha bu çizginin altına düştü ve son 24 saat içinde tekrar saldırıya geçti. Şu an itibariyle, varlık 38.000 dolara yakın ve piyasa değeri 700 milyar doları geri aldı.

bitcoin
hafta sonu i̇zleme: bitcoin gözleri 38k $'da, sol %8 yükseldi 3

Alternatifler Yeşil Görüyor: SOL %8 Yukarı

Alternatif madeni paralar son birkaç hafta içinde zarar gördü, ancak bugün genel manzara önemli ölçüde daha olumlu. Geçen hafta 2.000 doların üzerinde kalmaya çalışan Ethereum, şimdi 2.550 doların üzerinde işlem görüyor. Bu, ikinci en büyük kriptodan yüzde 7’lik etkileyici bir artışın ardından geliyor.

Solana ve Avalanche, en büyük 10 dijital varlıktan en iyi performans gösterenler arasındadır. SOL %8 artarken, AVAX %9 kazandı.

Binance Coin (%2), Cardano (%4), Ripple (%3,5), Terra (%1), Polkadot (%5), Dogecoin (%3) ve MATIC (%6,5) daha fazla kazanç sağlıyor.

Flow (%17), Celsius Network (%15), LookRare (%13), The Sandbox (%11), Kadena (%11), eCash (%10) ve CRO (%10) fiyatlarında daha fazla artış olduğunu gösteriyor. .

Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri bir günde yaklaşık 50 milyar dolar artarak 1,7 trilyon doların biraz üzerine çıktı.

bitcoin
hafta sonu i̇zleme: bitcoin gözleri 38k $'da, sol %8 yükseldi 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap