Hafta Sonu İzleme: Bitcoin Fiyatı Yeni Hafta Öncesinde 40 bin Dolara Ulaşamadı!

Hafta Sonu İzleme: Bitcoin Fiyatı Yeni Hafta Öncesinde 40 bin Dolara Ulaşamadı!
0

Bitcoin hala 40.000 doları geri alamıyor ve 39.000 dolar civarında mücadele ediyor. Çoğu altcoin bugün alışılmadık şekilde sakin.

Birkaç gün içinde 6.000 $ düştükten sonra, bitcoin bir kez daha 40.000 $ ‘da elini denedi ama boşuna. Büyük bir fiyat artışına işaret eden Monero hariç, çoğu altcoin dünden beri çok az hareketle durdu.

Bitcoin 40 Bin Doların Altında Mücadele Ediyor

Son birkaç günün birincil kripto para birimi için iyi gitmediğini söylemek güvenli. Varlık, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesinden sonra gelen tüm kayıplarını geri aldı ve hatta yeni aylık en yüksek seviyelere ulaştı.

Bu, birkaç kez 45.000 $ ‘a dokunulmasına neden oldu, ancak ayılar ikinciden sonra hızlandı ve BTC’yi güneye itti. Takip eden günlerde, Bitcoin Cuma günü geç saatlerde 3.000 dolara kadar düşmeden önce kademeli olarak bir miktar değer kaybetti.

Sonuç olarak, kripto para birimi beş gün içinde ilk kez 39.000 doların altına düştü. Başlangıçta sıçradı ve saatler sonra imrenilen 40.000 dolarlık çizgiye yaklaştı, ancak orada durduruldu.

Şu an itibariyle, BTC 39.000 dolar civarında mücadele ediyor ve piyasa değeri 750 milyar doların oldukça altında kaldı.

bitcoin
hafta sonu i̇zleme: bitcoin fiyatı yeni hafta öncesinde 40 bin dolara ulaşamadı! 3

Altcoinler

Son hız treninden sonra, çoğu alternatif madeni para şimdi sakinleşti. Ethereum, şu anda bulunduğu yerde yaklaşık 2.600 dolara geri dönmeden önce dampingden 2.200 dolara, 3.000 doları aşmaya gitti.

Binance Coin, Ripple ve Polkadot biraz yeşildeyken Solana, Cardano, MATIC, Dogecoin ve Shiba Inu dünden bu yana biraz çekiş kaybetti.

Terra, Avalanche ve ATOM, daha büyük başlık altlarından en fazla düşüş yaşadı. LUNA %2,5, AVAX %3 ve ATOM %4’ün üzerinde düşüş yaşadı.

Monero, XMR’nin %7 artması ve 170 doların üzerinde olması nedeniyle etkileyici fiyat artışlarına sahip birkaç varlık arasında yer alıyor.

bitcoin
hafta sonu i̇zleme: bitcoin fiyatı yeni hafta öncesinde 40 bin dolara ulaşamadı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap