Hafta Sonu Analiz: 42K $ Civarındaki BTC Değerinden Sonra, LINK %13 Patladı

Hafta Sonu Analiz: 42K $ Civarındaki BTC Değerinden Sonra, LINK %13 Patladı
0

LINK çift haneli bir artışla gözyaşı dökerken, Bitcoin ve daha büyük sermayeli alt’lar dünkü fiyat düşüşünden bu yana biraz yeşil renkte.

Son birkaç gündeki artan dalgalanmalardan sonra, bitcoin sonunda 42.000 dolar civarında sakinleşti. Altcoin ile durum Chainlink dışında oldukça benzer. LINK %13 yükseldi ve 26 doların üzerinde işlem gördü.

Bitcoin Hâlâ 42K Dolar Civarında

Son birkaç günün birincil kripto para birimi için iyi gitmediğini söylemek güvenli. 5 Ocak’ta, sayısız denemeye rağmen 48.000 doları aşamadıktan sonra 47.000 dolardan işlem gördü.

Manzaranın hızla kötüye gittiği yer burasıdır. Bitcoin, Perşembe günü bildirildiği üzere şiddetli bir şekilde değer kaybetmeye başladı ve saatler içinde 4.000 dolar düştü. BTC bir süre orada kaldı, ancak ayıların başka bir girişimi dün onu 41.000 dolara çıkardı.

Bu, Eylül sonundan bu yana en düşük fiyat noktası oldu. Bundan sonra, BTC biraz daha dalgalandı ve 24 saatlik bir ölçekte 500 milyon dolar değerinde tasfiyeye yol açtı .

Şu an itibariyle, varlık bir miktar toparlandı ve 42.000 dolar civarında duruyor ve piyasa değeri 800 milyar dolardan biraz küçük.

btc
hafta sonu analiz: 42k $ civarındaki btc değerinden sonra, link %13 patladı 3

Chainlink Gösteriyi Çaldı

Alternatif paralar, artan oynaklık ve önemli fiyat düşüşleri ile son birkaç gün içinde bitcoin’in performansını taklit etti. Örneğin Ethereum, birkaç gün önce 3.800 doların üzerinde işlem gördü ancak dün 3.100 dolara düştü. İkinci en büyük kripto, küçük bir günlük artışın ardından şimdi 3.200 doların üzerinde oturuyor.

Binance Coin, Cardano, Polkadot, Avalanche, Dogecoin, Shiba Inu, MATIC ve diğerlerinden daha küçük kazançlar geliyor. Son ağ sorunlarına rağmen XRP %2,5 artarken Solana %4 arttı.

Bununla birlikte, Chainlink en etkileyici olandı. %13’lük bir artış, LINK’i 26 doların oldukça üzerine çıkardı. Ayrıca, varlık, bu zaman diliminde %35 oranında arttığı için haftalık ölçekte yeşilde kalan birkaç kişi arasında yer alıyor.

ICP (%15), Dash (%13), Secret (%10), Zcash (%10) ve Celo (%9) da etkileyici günlük kazançlar kaydetti.

Kripto para piyasa değeri son birkaç gün içinde 250 milyar dolar düştü ve şu anda 2 trilyon dolar civarında bulunuyor.

link
hafta sonu analiz: 42k $ civarındaki btc değerinden sonra, link %13 patladı 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap