Kripto Piyasa Analiz: Graph %33, Lido DAO (LDO) %16 Yükseldi!

Kripto Piyasa Analiz: Graph %33, Lido DAO (LDO) %16 Yükseldi!

Graph bugün ana sahneyi alırken, LTC daha önce 100 doları gördü.

Bitcoin, son 24 saat içinde bir kez daha 22.500 dolara düştü, ancak yükselmeyi başardı ve bir kez daha 23.000 dolar civarında yer alıyor.

LDO ve GRT de dahil olmak üzere her ikisi de çift haneli rakamlarla hızla yükselen birkaç orta sınır dışında, çoğu altcoin bugün daha sakin.

GRT ve LDO Yükseliyor

Lido DAO’nun yerel kripto para birimi, protokolün Kilitli Toplam Değer açısından MakerDAO’yu kısaca geçmeyi başarmasıyla, geçen yılın sonunda yükselişe geçti. O zamandan beri LDO, USD değerini iki kattan fazla artırdı. Yalnızca son 24 saat, onu 2,4 doların üzerine çıkaran %16’lık büyük bir artış daha getirdi.

Graph, bir başka önemli performans sergiliyor. Varlık %30’un üzerinde arttı ve şu anda 0,17 dolara yakın.

Litecoin ve TONCOIN, sırasıyla %3 ve %4,5 artışla daha büyük hacimli altcoinlerden en çok kazananlar arasında yer alıyor.

Ethereum, Binance Coin ve Polygon da hafifçe yeşil renkteyken Ripple, Cardano, Dogecoin, OKB, Solana, Shiba Inu ve Polkadot günlük küçük düşüşler kaydetti.

Toplam kripto piyasası değeri, günlük ölçekte 1.065 trilyon dolar ile nispeten durgun kaldı.

graph
kripto piyasa analiz: graph %33, lido dao (ldo) %16 yükseldi! 3

Bitcoin 23.000 Dolara Geri Döndü

Bitcoin, Ekim 2021’den bu yana en iyi ayını Ocak’ta kapattıktan sonra, Şubat ayının ilk birkaç gününde dalgalı bir seyir izledi. ABD Federal Rezervinin son faiz oranı artışıyla hareket eden kripto para birimi, FOMO’nun geri döndüğüne dair raporların ortasında birkaç saat içinde 22.800 doların altından beş ayın en yüksek seviyesi olan 24.200 doların üzerine çıktı.

Ancak ayılar bu noktada hızlandı ve daha fazla fiyat artışına izin vermedi. Tam tersine, baskıyı artırmaya başladılar ve BTC kendisini sonraki günlerde 23.000 doların altına düşerken buldu. Dahası, varlık dün 22.650 $ (Bitstamp’ta) ile haftalık düşük bir grafik çizdi.

Son 24 saat biraz daha değişkendi, Bitcoin 23.000 doların üzerine çıktıktan sonra 22.700 dolara düştü. Bununla birlikte, şu an itibariyle BTC, küçük kazançlarla 23.000 doların biraz altında duruyor.

Bu nedenle, piyasa değeri 440 milyar doların biraz üzerinde yer alırken, altcoinler üzerindeki hakimiyeti %41,4’tür.

graph
kripto piyasa analiz: graph %33, lido dao (ldo) %16 yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.