Goldman Sachs’ın Eski Yöneticisi Raoul Pal, Gelecek Boğa Piyasası İçin Solana’nın (SOL) Potansiyel Fiyat Hedefini Açıkladı

Goldman Sachs’ın Eski Yöneticisi Raoul Pal, Gelecek Boğa Piyasası İçin Solana’nın (SOL) Potansiyel Fiyat Hedefini Açıkladı

Makro ekonomi uzmanı Raoul Pal, Ethereum’un rakibi olarak görülen Solana‘nın gelecekteki bir yükseliş döneminde cazip bir yatırım fırsatı sunabileceğini belirtiyor.

Eski Goldman Sachs idarecisi Solana’nın akıllı sözleşme platformunun, pazarın genişlemesine bağlı olarak şimdiki seviyelerden %1097 ile %2294 oranında artabileceğini ifade ediyor.

“Fiyatlar önemli derecede farklılık gösteriyor çünkü ilk baktığımda 20 dolar civarındaydı. O zamandan beri önemli bir artış oldu ve her yükseldiğinde hedef fiyatlar yarı yarıya düşüyor. Bence, pazarın genel atmosferine bağlı olarak fiyat 500 ile 1000 dolar arası bir yerde olabilir.”

solana
goldman sachs'ın eski yöneticisi raoul pal, gelecek boğa piyasası i̇çin solana'nın (sol) potansiyel fiyat hedefini açıkladı 2

Bu yazı kaleme alındığı anda, Solana son 24 saatte %7.3’lük bir artışla 41.76 dolardan işlem görüyor ve 2023’ün başından itibaren %300’den fazla bir artış göstermiş durumda.

Pal, gelecek kripto boğa döngüsünde Bitcoin’in liderliğinde, onu Ethereum ve Solana’nın takip edeceği öngörüsünde bulunuyor ve bu konuda program sunucusu Ran Nuener ile hemfikir olduğunu dile getiriyor.

Fakat Pal, beklenmedik bir dijital varlığın yükselişine şahit olabileceğimizi de ekliyor, ancak hangi varlık olacağı konusunda kesin bir fikri olmadığını belirtiyor.

“Gerçekten de, düşünmediğimiz bir faktör yüzünden sürpriz bir durumla karşılaşabiliriz. Bu döngüdeki Solana bu olacak mı? Hangisinin öne çıkacağını tahmin etmek benim için kolay değil…

Makro bir bahis olarak Solana’yı ele almak daha basit çünkü durum gayet açık. Krizleri atlattı. Piyasaya sürüldü. Teknolojisi hızla ilerliyor. Topluluğu güçlü. Solana ile ilgili anlatılanlar olumlu yönde.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.