GMT, PancakeSwap, XRP Fiyat Analizi: 03 Mayıs

GMT, PancakeSwap, XRP Fiyat Analizi: 03 Mayıs
0

XRP, düşük bir zaman aralığı oluşturuyor gibi görünürken, STEPN bir talep alanından güçlü bir sıçrama gördü. Bununla birlikte, Bitcoin çok önemli bir kavşakta durduğu için ertesi gün veya iki gün kripto piyasası için çok önemli olabilir. PancakeSwap’ın düşüş eğilimi vardı, ancak bu durum, yükseliş eğilimine yönelik bir değişimin ardından talep gelirse değişebilir.

STEPN (GMT) Analiz

analiz
gmt, pancakeswap, xrp fiyat analizi: 03 mayıs 4

Daha düşük zaman dilimlerinde, STEPN’in düşüş eğilimi var gibi görünüyor. Hafta sonu yaklaşırken, GMT 4$’da yerel bir zirveye ulaştı ve 3,15$’a ulaşmak için yaklaşık %20 geri çekildi. Önceki günün ticareti, GMT’nin bu talep alanından sıçradığını gördü.

A/R hattı da düşüş trendindeydi, ancak son iki haftadaki tüm alımları silecek kadar dik değildi. Bu, geri çekilmenin derin olmasına rağmen, GMT’nin 3,1 $ alanında talep bulması koşuluyla bir kez daha yükselebileceğini gösterdi.

Müthiş Osilatör, son birkaç saatin yeşil çubukları 3.4 $ işaretine doğru küçük bir sıçrama göstermesine rağmen, sıfır çizgisinin altında kalmaya devam ederken devam eden bir düşüş trendi gösterdi.

PancakeSwap (CAKE) Analiz

analiz
gmt, pancakeswap, xrp fiyat analizi: 03 mayıs 5

PancakeSwap’ın 7,6$ civarında bir talep alanı (camgöbeği kutusu) vardır. Ancak, bu alanın altında bir oturumu kapattı ve basın zamanında bunu bir tedarik bölgesi olarak yeniden test ettiği ortaya çıktı. Düşüş sadece değişken bir Bitcoin’in etkisi miydi, yoksa bu bölge talepten arza mı çevrildi?

4 saatlik grafikte RSI nötr 50 çizgisinin altındaydı ve momentum nötr olmasına rağmen düşüş eğilimini ima etti. Henüz bir farklılık görülmedi. Bu arada, OBV Nisan ayının başından beri daha düşük seviyeler belirliyor.

Bu nedenle, talep eksikliği nedeniyle daha fazla düşüş beklenebilir.

XRP Analiz

analiz
gmt, pancakeswap, xrp fiyat analizi: 03 mayıs 6

Son birkaç gün içinde, XRP 0,58 ila 0,63 $ arasında işlem gördü. Son saatlerde, XRP yüksek aralıklarda bir ret gördü, bu da fiyatın muhtemelen düşük aralıklara geri döneceği anlamına geliyordu.

Saatlik grafikteki RSI 53’te kaldı ve momentumun sadece biraz boğaların lehine olduğunu gösterdi. Öte yandan, CVD’nin satış baskısında bir artışa işaret etmek için sıfır çizgisinin altına düştüğü görülüyor. Benzer şekilde, CMF, satıcıların piyasada üstün olduğunu belirtmek için -0.05’in altında söylemeye devam etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap