Geri Çekilmeden Sonra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Sırada Ne Var?

Geri Çekilmeden Sonra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Sırada Ne Var?
0

Yakından takip edilen kripto stratejisti Justin Bennett, kripto piyasaları belirsizlik belirtileri gösterdiğinden Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için neyin geleceğini haritalıyor.

Yeni bir strateji oturumunda Bennett, Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde toparlanma yolunu açmak için çok önemli bir kritik direnç seviyesini aşması gerektiğini söylüyor.

“Şu anda Bitcoin’den alacağı şey, kırılmayı onaylamak için 46.000 $ alanının üzerinde…, o alanı desteklemek için çevirin. Şimdi 46.200 dolar kilit olacak çünkü bu yıllık açık…

Yani, 46.200 dolar kesinlikle kritik olacak. Kopuşu onaylamak için Bitcoin’in bunun üzerinde yakın olduğunu görmemiz gerekiyor. Olursa ve 46.200 doların üzerinde bir günlük kapanış görürsek, bu alan [45,659 ile 46,215 dolar] destek olur ve bir sonraki durak 50.000 ile 53.000 dolar arasında olur.”

Bennett ayrıca Bitcoin’in kalkıştan önce potansiyel olarak geri çekilebileceğini söylüyor.

“ Ama aynı zamanda, bu hareketi daha yükseğe çıkarmadan önce, burada, belki 42.000 dolar civarında, belki de hemen altında bir destekte geri çekilme görmemiz için iyi bir şans olduğunu düşünüyorum .”

Bitcoin, yazı yazılırken 42.700 dolar civarında işlem görüyordu.

Bennett, Ethereum’a dönerek, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının daha da yükselmesi için 3.200 dolarlık direnç seviyesini desteklemesi gerektiğini söylüyor.

“Ethereum, buradaki trend çizgisinin üzerine çıkmak zorunda, yaklaşık 3.200 dolar, belki 3.250 dolar. Bu nedenle, 3.600 doları desteklemek ve açığa çıkarmak için bu alanı günlük kapanış bazında temizlemesi gerekiyor. Bu arada, bir geri çekilme görürsek, gözümüz 2.800 ila 2.900 dolar arasında olsun.”

Bennett ayrıca Ethereum için bir yükseliş modelinin ortaya çıkma olasılığını düşünüyor.

“Ayrıca, oradan bir sıçrama görürsek, bu alana bir geri çekilme görürsek (2.800$ – 2.900$) bir şansımız olduğunu unutmayın, o zaman burada ne oluşturabileceğimize bakın: ters baş ve omuzlar.

Traderlar ters baş ve omuz oluşumunu, büyük bir piyasa geri dönüşünün ufukta olduğunu gösteren bir yükseliş modeli olarak görüyorlar.

Ethereum, yazı yazıldığında 2.943 dolar civarında işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap