Binance Ardından Gemini Borsası da PEPE Coin’i Listeliyor!

Binance Ardından Gemini Borsası da PEPE Coin’i Listeliyor!

Binance, OKX ve Huobi gibi birçok kripto para borsasının yanı sıra, bir diğer büyük kripto borsası Gemini, “kurbağa temalı” meme parası olan Pepe coin’i listelemesinin ardından PEPE memecoin’ini kendi platformunda sunacağını duyurdu.

PEPE’nin fiyatı, %800’ün üzerinde bir artışla 0,0000040$ seviyesine yükseldi ve piyasa değeri 1,5 milyar$’ın üzerine çıktı. Bu artışın nedeni, önde gelen kripto borsalarının memecoin abartısını desteklemesidir. PEPE’nin fiyatı, daha önceki bir raporda belirtilen seviyelerden tekrar yükselişe geçti.

Gemini, PEPE Coin’i Listeledi

Tyler ve Cameron Winklevoss gibi Gemini’nin kurucu ortakları, geçtiğimiz hafta kripto borsasında potansiyel bir PEPE memecoin’inin listelenmesine işaret etti.

Gemini kripto borsası, 10 Mayıs tarihinde Binance ve diğer büyük borsaların PEPE memecoin’ini listelemesinin ardından kendi platformunda da PEPE’yi listelediğini duyurdu. Kullanıcılar, Gemini web sitesi ve ActiveTrader uygulaması aracılığıyla PEPE’ye yatırım yapmaya başlayabilirler.

Gemini, bir blog gönderisine göre, önce API/FIX ve ActiveTrader uygulamalarında PEPE memecoin’inin USD ticaret çifti için alım satımını açacak. Yakında ise Gemini Mobil Uygulaması ve web sitesinde USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri için PEPE ticareti mümkün olacak.

Gemini’nin kurucu ortakları Tyler ve Cameron Winklevoss, PEPE meme parasının listelendiğini duyurmak için Twitter’a başvurdu.

Binance ise şaşırtıcı bir şekilde, Innovation Zone’da her iki meme coin’i de listelemesine rağmen PEPE ve FLOKI’ye yönelik desteğini genişletmek için yeni listelenen memecoin’ler PEPE ve FLOKI’yi tüm ürün ve hizmetlerine eklemeye devam ediyor.

Pepe Coin Fiyatı Destekten Geri Döndü

Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, Pepe Coin fiyatının tekrar bir ralliye başlamadan önce 0,00000168 $ ve 0,00000148 $ seviyelerinde destek bulacağını tahmin etti. Gerçekten de fiyat aynı destek seviyesinden toparlandı ve yükseldi.

Yeni bir analizde, Van de Poppe, PEPE’nin 0,00000220-0,00000240 dolar aralığında bir dirençle karşılaşabileceğini belirtiyor. PEPE fiyatının muhtemelen 0,0000014 $ seviyesine düşmeden önce önemli bir rahatlama rallisine başlaması bekleniyor.

pepe coin
binance ardından gemini borsası da pepe coin'i listeliyor! 2

PEPE’nin fiyatı son 24 saatte %5 artarak 0,00000192$ seviyesine yükseldi. Bu süre içinde 0,00000159$ ile 0,00000235$ arasında işlem gördü, yani 24 saatlik düşük ve yüksek değerleri sırasıyla bu seviyelerdi. Ancak son 24 saatte işlem hacminin azalması, trader’ların ilgisinin azaldığına işaret etmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.