GALA Fiyatı %101 Yükseldi; Daha Fazla Yükseliş Görecek Miyiz?

GALA Fiyatı %101 Yükseldi; Daha Fazla Yükseliş Görecek Miyiz?

Kripto piyasası geniş bir toparlanma kaydederken GALA fiyatı son 24 saatte %26 arttı. İşlem hacmi %81 arttı ve son 7 günde fiyatı %101 arttı. Ancak son fiyat artışı, Gala Oyunlarından arka arkaya yapılan güncellemelerin doğrudan bir sonucudur.

GALA jetonu, yakın zamanda “The Rock” ile bir işbirliği duyurusu nedeniyle trend oldu. Fiyatı Pazartesi günü yaklaşık %70’lik büyük bir artış kaydetti ve 13 Eylül’den bu yana en yüksek seviyesi olan yaklaşık 0,05 $’a ulaştı.

GALA Games Spider Tank ile Ayarlama

En son güncellemede GALA Games, oynanışı ve kazanmayı kolaylaştırmak için Spider Tanks ile çalıştıklarını onaylıyor. Önerilen önemli iyileştirmeler vardı. Artık günde 2 $Silk transfer edilebilir, bu da oyuncunun onurunu artırır. Onur puanınızı yükselten herhangi bir eylem size %25 daha fazla onur kazandıracaktır.

Benefactor’dan @spider_tanks ile ilgili bazı güncellemeler ! Spider Tanks’ta kazanmak artık daha kolay! Honor çalışıyor, bu yüzden söz verdiğimiz gibi ayarlıyoruz. #PlayToEarn ve #PlayAndEarn artık çok daha kolay! $GALA ekosistemine büyük değişiklikler geliyor ! pic.twitter.com/qLdeW8s59b

— Gala Oyunları (@GoGalaGames) 13 Ocak 2023

Ancak, şimdi her yeni oyuncu 300 onur alacak. Bu değişiklikler oyunu geliştirecek. Bu duyurunun ardından GALA fiyatları yükselmeye başladı.

GALA Fiyat artışları

gala
gala fiyatı %101 yükseldi; daha fazla yükseliş görecek miyiz? 2

Gala’nın bu yazının yazıldığı tarihteki fiyatı 0,04988 dolar, piyasa değeri 1,77 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %81 arttı. Şimdi 917 milyon dolar. Aynı zamanda, kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap’e göre dolaşımdaki arz yaklaşık 6.977.205.436 GALA’dır.

Daha Önce Gala Games, The Rock ile İşbirliği Yapmıştı.

Amerikalı aktörler The Rock ve Mark Wahlberg, birkaç film çekmek için The Gala Games ile işbirliği yaptı. Bu ortaklığı duyurmak için Twitter kullanıldı.

Yeni filmler, aynı zamanda GoGalaMusic müzik şirketine de ev sahipliği yapan GoGalaFilms’te yaratılıyor. GALA’nın GoGalaFilms ve GoGalaMusic için yakıt belirteci olarak ortaya çıkması, kripto para birimi için iyi bir haberdi . Bir süre sonra Gala Games, rock ile anlaştığını açıklayan tweet’i kaldırır.

Ancak artık silinen tweet’te şu ifadelere yer verildi:

“Ekranda çalışmalarını gördünüz, ancak onların varlığının ekran dışında daha da güçlü olabileceğini düşünüyorum ve onlarla çalışma şansı bulduğumuz için çok mutluyuz”.

Teknik tablolara göre, GALA fiyatları yüksek hacimle birlikte önemli bir yükseliş trendi yaşadı, bu da bazı kurumsal alıcıların uzun pozisyon almış olabileceğini gösteriyor. Önümüzdeki aylarda, performansın da artmasını bekleyin.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.