FTX Token, EOS, AAVE Fiyat Analizi: 19 Mayıs

FTX Token, EOS, AAVE Fiyat Analizi: 19 Mayıs
0

Piyasa genelindeki düşüşün ardından, altcoin piyasası, yüksek fiyatların reddedilmesine ayak uydurmak için mücadele ediyor. Sonuç olarak, AAVE, EMA şeritlerinden beklenen düşüş eğiliminde yükselen bir kama kopuşu gördü.

Benzer şekilde, FTX Token ve EOS, kısa vadeli bir düşüş eğilimi göstermek için flamalarından ayrıldı. Mevcut korku hissini tersine çevirmek için, boğaların yüksek satın alma hacimleri enjekte ederek düşük oynaklık sıkıştırma aşamasını kırmaları gerekiyordu.

FTX Simgesi (FTT) Analiz

analiz
ftx token, eos, aave fiyat analizi: 19 mayıs 4

Son 50 gündeki kararlı düşüş çabaları, hızlı bir satış dalgasına dönüştü. FTT, Nisan ayının en yüksek seviyelerinden %50.73’lük şaşırtıcı bir satış çılgınlığının ardından 12 Mayıs’ta dokuz ayın en düşük seviyesine doğru sağlam bir düşüş yaşadı.

28 dolarlık taban çizgisi, boğaların toparlanması için bazı şanslar sunarken, flamadaki yükseliş dirilişi iki aylık trend çizgisi desteğinde durdu ve dirence dönüştü. Beklenen bir düşüş kırılmasının ardından, 20 EMA (kırmızı), 50 EMA ile bir yükseliş geçişi yapmaktan kaçındı.

Sıkıştırma aşamasının sınırlarından kurtulduktan sonra, RSI hafif bir düşüş eğilimi sergilemek üzere düştü. 36 işareti son düşüşü desteklerken, boğaların grafikte güçlü bir ralliyi ilerletmek için hala dengenin üzerinde bir nokta bulması gerekiyordu.  

EOS Analiz

analiz
ftx token, eos, aave fiyat analizi: 19 mayıs 5

FTT’ye benzer şekilde, EOS da grafiğinde benzer bir yörünge çizdi. Altcoin, 12 Mayıs’ta çok yıllı en düşük seviyesine doğru çekildiğini görmek için (Nisan ayının en yüksek seviyesinden) yaklaşık %61’lik bir düşüş gördü. 1,2 $ işareti, düşük fiyatların güçlü bir şekilde reddedilmesine neden olurken, EOS dört saatlik zaman diliminde düşüşe işaret etti. Üç haftalık trend çizgisi direnci beklenen bir engel oluşturduğundan, alt Bollinger Bantlarının alt bandına doğru geriledi.

Hafif düşüşlü RSI, son iki haftadır dengesinin üzerine çıkamıyor. 42-45 aralığını kaybettikten sonra, satıcılar mevcut senaryodaki üstün avantajlarını ortaya koydu. 

AAVE Analiz

analiz
ftx token, eos, aave fiyat analizi: 19 mayıs 6

112$-245$ bölgesinde dört aydan fazla bir aralıkta kaldıktan sonra, satıcılar 13 aylık taban çizgisini 112$’da delmek için yeni bir baskı buldular. Sonuç olarak, AAVE, bu ayı koşusunda Nisan’ın en yüksek seviyesinden %76’nın üzerinde bir düzeltme kaydetti.

Devalüasyon aşamasında, EMA şeritleri, satıcıları sürücü koltuğunda tutarken çoğu satın alma rallisini gözle görülür şekilde daralttı. Son zamanlardaki aşağı yönlü yükselen kama kırılması, piyasadaki satış avantajını yineledi.

Son olarak, CMF momentumda olumlu bir değişiklik oluşturmak için henüz sıfır noktasının ötesinde bir yakınlık bulamadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap