Floki Inu %430 Yükselerek Shiba Inu ve Dogecoin’i Gölgede Bıraktı!

Floki Inu %430 Yükselerek Shiba Inu ve Dogecoin’i Gölgede Bıraktı!

Küresel dijital varlık piyasası Perşembe günü geniş bir toparlanma kaydetti. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi en büyük kriptoların fiyatı son 24 saatte sırasıyla %11 ve %8 arttı. Bununla birlikte, Floki Inu (FLOKI), Shina Inu (SHIB) ve Dogecoin’i (DOGE) geride bırakarak meme coin rallisine liderlik ediyor.

floki inu
floki inu %430 yükselerek shiba inu ve dogecoin'i gölgede bıraktı! 2

FLOKI En İyi Meme Paraları Yeniyor

Verilere göre, Floki Inu fiyatı son 30 gün içinde %430 gibi büyük bir artış gösterdi. Son fiyat artışı, FLOKI’yi Dogecoin ve Shiba Inu’yu geride bırakan en karlı meme tokenlerinden biri haline getirdi. Raporlara göre Floki Inu, tüm hacmin %46,9’u ile Hollanda’nın en büyük borsası Litebit’te en çok işlem gören varlık oldu.

Ancak Baby Doge Coin fiyatları son 30 günde %272 arttı. Bu, tokenın en karlı meme parası listesine girmesine yardımcı oldu.

FLOKI fiyatı son 24 saatte %95 daha arttı. Basın zamanında ortalama 0.0000054 $ fiyatla işlem görüyor. Ancak 24 saatlik işlem hacmi %200’den fazla artışla 206 milyon dolara ulaştı. Piyasa değeri şu anda yaklaşık 479 milyon dolar.

Hareketliliği Sürdürebilir mi?

Bu arada, SHIB ve DOGE gibi en iyi kripto paralar, son 24 saat içinde sırasıyla %6 ve %3 oranında sıçramayı başardı. Kümülatif meme madeni para sınırı %5,25 artarak 21,2 milyar dolara ulaştı.

Veriler, ticaret hacmi 200 milyon $ arttığı için FLOKI’ye olan ilginin arttığını gösteriyor. Bunun iyi bir kısmı DEX’lerden geliyor. Ancak, yatırımcıların Doge temalı meme parasına olan ilgisi BNB zincirinde arttı.

Floki Inu’nun BNB zincirinde 365 binin üzerinde sahibi varken, Ethereum ağında yaklaşık 66,9 bin var. Bu sadece düşük gaz ücretleri ve ölçeklenebilirlikten kaynaklanmaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.