Filecoin, FVM Lansmanından Önce %25 Yükseliş Kaydetti!

Filecoin, FVM Lansmanından Önce %25 Yükseliş Kaydetti!

Filecoin’un fiyatı, Pazartesi günü gerçekleşecek olan Filecoin Virtual Machine (FVM) lansmanı öncesinde %25 artış gösterdi. FVM, Filecoin ana ağındaki 2.683.348. blokta konuşlandırılacak ve 14 Mart 15:14 UTC olarak tahmin ediliyor.

Bir resmi duyuruya göre, kripto borsası Binance, Filecoin ağ yükseltmesi “Network v18 Hygge”i destekleyecek. Borsa, 14 Mart 14:30 UTC’de FIL yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak, ancak ticaret işlemleri etkilenmeyecek. Yükseltme başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, Binance, FIL yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.

filecoin
filecoin, fvm lansmanından önce %25 yükseliş kaydetti! 2

Filecoin Virtual Machine (FVM), akıllı sözleşmeler ve programlanabilirlik özellikleri sayesinde FIL blok zincirini tam teşekküllü bir L1 haline getirecek. FVM, Ethereum Virtual Machine (EVM) ile birlikte çalışabilirlik sağlayacak ve FIL’in birden fazla VM’yi desteklemesini mümkün kılacak. Bu, açık veri ekonomisinin potansiyelini ortaya çıkarmak için önemli bir adım olacak.

FVM, daha fazla insanın veriler etrafında değer yaratmasına ve yakalamasına yardımcı olacak. Sonuçta, FVM, uygulamaların, pazarların ve kuruluşların gelişimini destekleyecek. Ethereum uyumlu FVM, gas ücretlerini düşürerek ve işlem hızını artırarak DeFi’nin benimsenmesini artıracak.

Filecoin Fiyatı, Büyük FVM Başlatma Desteğinin Ortasında Yükseliyor

Bugün, önceki kazançlarını kaybettikten sonra, FIL fiyatı şu anda 5,81 dolar seviyesinde işlem görüyor. FIL fiyatı için 24 saatlik en düşük ve en yüksek değerler sırasıyla 4,89 dolar ve 6,23 dolar olarak kaydedildi. Son 24 saatte FIL fiyatı %27 artarak yükseliş kaydetti.

Ayrıca, işlem hacmi son 24 saat içinde %120’nin üzerine çıkarak traderlar arasında artan bir ilgi olduğunu gösteriyor. Şubat ayında, Filecoin Virtual Machine lansmanı ile birlikte FIL fiyatı 9 doların üzerine çıkmış ve Çin ile ilgili kripto para birimlerinin artan değerleriyle ilişkili olarak artış kaydetmişti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.