Fantom’un 127 Milyon FTM Satışı Arasında Para Kazanma Fırsatı!

Fantom’un 127 Milyon FTM Satışı Arasında Para Kazanma Fırsatı!
0

9 Mayıs’taki çöküşten sonra, birçok kripto para birimi ciddi iyileşmeler sağlamayı başarırken, Fantom gibi diğerleri hala bunu yapmak için mücadele ediyor. Ancak, varlığın kendi yatırımcılarından gelen son eylemlerin, Fantom’un normale dönüşünde gecikmeye neden olduğunu belirtmek önemlidir.

Fantom Tutuşunu Kaybeder mi?

FTM çok hızlı bir şekilde çöktü, ancak kısa sürede iyileşmeye başladı. %43.11 tırmandıktan sonra FTM tekrar kaydı. Buna, kazadan hemen sonra ortaya çıkan ve 50 milyon dolardan fazla parayı silen panik satış dalgası neden oldu.

fantom
fantom'un 127 milyon ftm satışı arasında para kazanma fırsatı! 6

9 Mayıs’tan itibaren yatırımcılar, varlıklarını sürekli olarak satmaya devam etti ve sonuç olarak, bu yazı yazılırken borsalara 127 milyon FTM girdi.

fantom
fantom'un 127 milyon ftm satışı arasında para kazanma fırsatı! 7

Analiz edildiğinde, yatırımcıların satma kararlarında haklı oldukları görülüyor. Çoğunlukla kar için FTM’ye yatırım yapan traderlar ve yatırımcılar, piyasanın durumu göz önüne alındığında satış yapmak için oldukça motive görünüyorlar.

Ekim 2021’den bu yana, FTM sahipleri beklentileri aşan kârlarından daha fazla zararda işlem yapıyorlar ve çöküşün hemen ardından aynı işlemler bir noktada 48 milyon dolarla zirve yaptı.

fantom
fantom'un 127 milyon ftm satışı arasında para kazanma fırsatı! 8

Artı, varlığın piyasa değeri hızla düşerken ve şimdiye kadarki en düşük seviyesine inerken, eylemleri haklı görünüyor. 

Bununla birlikte, daha büyük ölçekte, aşırı kayıplardan kurtuldukları için, sonradan bir önlem olarak alması gereken yeni yatırımcıların cesaretini kırıyor. 

Özellikle, Mart ayının başından bu yana, Fantom’un ağ genelindeki tedariki, bir noktada 62 milyon FTM’ye ulaşan hacimlerle ağırlıklı olarak kayıplarda oturuyor. 

fantom
fantom'un 127 milyon ftm satışı arasında para kazanma fırsatı! 9

Genellikle, herhangi bir yeni yatırımcının birincil endişesi, yatırımlarından elde edecekleri getirilere gider. Ve FTM’nin riske göre ayarlanmış getirilerine göre, sonuçlar yeni yatırımcıları ikna edecek kadar karlı değil.

Negatif 3.55’te duran Sharpe Ratio, FTM’nin formuna dönmesinden önce hala biraz zaman olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

fantom
fantom'un 127 milyon ftm satışı arasında para kazanma fırsatı! 10

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir