Fantom Fiyat Analizi: %30’luk Haftalık Çöküşün Ardından FTM Burada Geri Dönebilir

Fantom Fiyat Analizi: %30’luk Haftalık Çöküşün Ardından FTM Burada Geri Dönebilir
0

Fantom (FTM), iki kilit geliştiricisinin terk edilmesinin ardından son on gün içinde %45 ve haftalık %30 kaybetti. FTM şu anda sadece beş ay önce kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinin %66 altında işlem görüyor.

Son piyasa toparlanmasında çok güçlü olan ve hatta ATH seviyelerine geri dönen FTM, haberin yayınlanmasıyla birlikte önemli bir çöküş yaşadı . Sonuç olarak, devam eden fiyat düzeltmesi yoğunlaştı ve %45’lik ek bir düşüşe dönüştü.

Günlük Grafik

FTM’nin fiyatı, fiyat çöküşünü biraz yavaşlatan önemli bir yatay desteğe ulaştı. Ancak kripto ve geleneksel piyasalardaki korku ve belirsizlik, bu alanda alışılmadık bir tepkiyi engelledi.

Düzeltme devam ederse, bir sonraki önemli destek, olası bir toparlanma için orta vadede Fantom fiyatını tutabilecek 0,95 $ seviyesinde bulunuyor.

MACD göstergesi aşırı satım bölgesinde ve piyasa dalgalanmaları buradan yükselmezse bu yapı yoğun fiyat düzeltmesinin tamamlandığının sinyalini verebilir.

fantom

4 Saatlik Grafik

Alt zaman diliminde, fiyat düşen bir kama içinde aşağı doğru hareket eder. İyi haber şu ki, hem MACD hem de RSI aşırı satım bölgesinde ve olası bir fiyat toparlanması durumunu artırabilecek bir yükseliş farklılığı gösterdi.

Fantom için ilk önemli zorluk, yatay direnci 1,5 dolardan kırmaktır.

fantom

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap