Ethereum, Waves, Axie Infinity Fiyat Analizi: 30 Mart Çarşamba

Ethereum, Waves, Axie Infinity Fiyat Analizi: 30 Mart Çarşamba
0

Analizlerde Ethereum, son birkaç gün içinde bir miktar satış baskısı gördü, ancak bu, yükseliş trendinin sona erdiğinin göstergesi değildi. Aksine, başka bir yükselişten önce 3315 dolara doğru sadece küçük bir geri çekilme oldu. Axie Infinity, mantıksal bir talep bölgesine bir geri çekilme gördü ve Waves yalnızca yukarı modundaydı.

Ethereum (ETH) Analiz

analiz
ethereum, waves, axie infinity fiyat analizi: 30 mart çarşamba 4

Ethereum, 4 saat ve üzeri gibi daha yüksek zaman dilimlerinde yükselişe geçti. Öte yandan, 1 saatlik ve daha düşük zaman dilimleri, ETH’nin bir geri çekilme görebileceğini gösterdi. Basın zamanında, 2 saatlik grafik kullanılarak, momentum ve talebin hala boğaların lehine olduğu görülebilir. RSI, nötr 50’nin üzerinde kaldı ve OBV daha yükseğe tırmanmaya devam ederken, gelişen gizli bir yükseliş ayrışması gösterdi.

3315 doların altına yakın bir seans, ETH’nin 3100-3200 dolar alanına düştüğünü görebilecek daha düşük bir zaman dilimi düşüş eğilimini tetikleyebilir. Bu muhtemelen bir satın alma fırsatı olacaktır.

WAVES Analiz

analiz
ethereum, waves, axie infinity fiyat analizi: 30 mart çarşamba 5

WAVES, Şubat ayından bu yana yanıyor ve son 48 saatte yaklaşık %84’lük bir kazanç elde edildi. Fiyat neredeyse %61.8 Fibonacci uzatma seviyesini test etti. 54$ ve 49.3$ seviyeleri bir geri çekilme için destek görevi görebilirken, 60$’ın üzerine bir itme, WAVES’in 66,7$’da %100 uzatma seviyesine ulaşmasını sağlayabilir.

Müthiş Osilatör, önümüzdeki birkaç gün içinde bir geri çekilme görebilecek bir düşüş eğilimi oluşturabilmesine rağmen, güçlü bir şekilde yükselişe geçti. CVD, rallinin arkasında iyi bir talep gösterdi ve işlem hacmi de muazzamdı.

Axie Infinity (AXS) Analiz

analiz
ethereum, waves, axie infinity fiyat analizi: 30 mart çarşamba 6

Axie Infinity‘nin Ronin ağı 625 milyon dolarlık bir istismara uğradı ve bu haberin ortaya çıkmasıyla birlikte AXS’nin fiyatı 70 dolardan 62 dolara düştü. Bununla birlikte, geçen hafta 58.55 $ ‘dan 74.85 $’ a yapılan harekete bağlı olarak, 62 $ seviyesi %78.6 geri çekilme seviyesidir.

62 dolardan 64,8 dolara kadar olan tüm cep, AXS satın almak için iyi bir alandır. Ancak 2 saatlik zaman diliminde göstergeler yükseliş momentumunun henüz yeniden başladığını göstermedi. DMI’nin ADX (sarı) ve +DI (yeşil) değerleri 20’nin altındaydı ve RSI da nötr 50’nin altındaydı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir