Ethereum, ICP, Filecoin Fiyat Analizi: 11 Ocak Salı

Ethereum, ICP, Filecoin Fiyat Analizi: 11 Ocak Salı
0

Analizlerde ETH, daha geniş satışlarla ilgili münakaşaları bir kenara bırakarak, uzun vadeli %61.8 Fibonacci desteğini sağlam tutmayı başardı. Bununla birlikte, olası bir toparlanmanın yolunu açmak için artan hacimlerde hala 20 SMA’nın üzerinde zorlayıcı bir kapanışa ihtiyacı vardı.

Filecoin ise 20-50-200 SMA’nın altında kalırken düşüş görünümünü sürdürdü. ICP, 4 saatlik grafiğinde 20-EMA desteği ile yavaşlama eğilimlerini parladı.

Ethereum (ETH) Analiz

analiz
ethereum, icp, filecoin fiyat analizi: 11 ocak salı 4

5 Ocak’taki piyasa genelindeki geri çekilme, ETH’nin uzun vadeli (Temmuz ayından beri) %38.2, %50 Fibonacci desteğini düşürmesine neden oldu.

Boğalar %38.2 seviyesini kararlılıkla savunsalar da, satışlar kral alt 10 Ocak’ta 15 haftanın en düşük seviyesine ulaşana kadar (5 Ocak’tan itibaren) %23.45’lik bir geri çekilme başlattı. Bu düşüş bir aşağı kanal (beyaz) oluşturdu ancak %61.8 seviyesinden toparlandı. 

Bundan sonra, ETH boğaları için bir sonraki engel, 20-SMA (kırmızı) ile çakışan üst kanalda durdu. Daha fazla düşüş, 3.000 dolar seviyesinde test desteği bulabilir.

Basın zamanında, alt, ATH’sinin %36.3 altında 3.111.3 dolardan işlem gördü. RSI bir yükseliş oldu ama 43 işareti direncini geçmeye başarısız oldu. MACD histogramı artırılmış iken alım gücü görüntülenen onun çizgiler sıfır seviyesinin altında kalmıştır. Son zamanlarda, satış hacimleri eğim hacimlerinden çok daha yüksekti. Böylece güçlü bir ayı etkisine işaret ediyor. 

Internet Protocol (ICP) Analiz

analiz
ethereum, icp, filecoin fiyat analizi: 11 ocak salı 5

En son yukarı kanal (sarı), %38.2 Fibonacci direncinin üzerinde ikna edici bir kapanış buldu. Alt, 20.9 dolarlık destekten güçlü bir geri dönüşün ardından son 21 gün içinde yaklaşık %68.15 yatırım getirisi gördü. 

EMA şeritleri yükseliş eğilimine girerken, 20 EMA son üç gün içinde güçlü bir destek olarak kaldı. Şimdi, altcoin %61.8 seviyesinin yakınından 38$ işaretini geçmek için mücadele ederken, bir geri çekilme gördü. 

Ayrıca, Squeeze Momentum Göstergesi, düşük volatilite aşamasına işaret eden siyah noktalar parladı. Tüm şeritlerin altındaki herhangi bir yakınlık, olası bir bozulmayı gösterir. Basın zamanında, ICP 24 saatlik %1.41 kazanç kaydettikten sonra 33.8 dolardan işlem gördü. RSI boğa tercih ama yarım çizgisine doğru güney işaret etti.

Filecoin (FIL) Analiz

analiz
ethereum, icp, filecoin fiyat analizi: 11 ocak salı 6

4 saatlik grafiğinde FIL, geçen hafta azalan bir kanal (sarı) gördü. Bu model, kritik 35 dolarlık dirençten (önceki destek) %31.97’lik bir geri çekilme sonrasında oluştu.

Supertrend, uzun vadeli düşüş eğilimlerini gözle görülür şekilde seçti ve satıcıları tercih etti. Anında test desteği şimdi 25.4 $ seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, FIL 20-50-200 SMA’sının altında 28.35 dolardan işlem gördü. RSI, aşırı satım bölgesini dört günde üç kez yeniden test ederken 40 işaretini zar zor geçebildi. Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi , yanıp sönen gri noktalarla yüksek bir oynaklık aşamasını gösterdi. Bununla birlikte, ADX, FIL için zayıf bir yön eğilimi gösterdi. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap