Ethereum Fiyat Analizi: ETH’nin 2.7K $’daki Başarısızlığın Ardından Söz konusu İyileşmesi

Ethereum Fiyat Analizi: ETH’nin 2.7K $’daki Başarısızlığın Ardından Söz konusu İyileşmesi
0

Ethereum, son kazanımlarını kaybederek kritik direncin altına düşmeden önce dün 2.725 dolara yükseldi.

Temel Destek seviyeleri: 2.200$, 1.900$.

Temel Direnç seviyeleri: 2,550 $, 3,000 $

Piyasada dünkü heyecan kısa sürdü. Ethereum 2.700 dolara yükseldi ancak hızlı bir şekilde 2.550 dolardan kilit direncin altına düştü. Bu nedenle, bunun bir sahte çıkış olduğunu varsaymak mantıklıdır ve kilit direnç destek olarak onaylanana kadar bir kopuşu onaylamak için çok erken. Destek 2.200 dolar seviyesinde bulunuyor.

ethereum

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: En son rallideki hacim iyiydi. Alıcıların geri döndüğü düşünüldüğünde, ETH’nin şu anda çok daha fazla düşmesi pek olası görünmüyor.

RSI: Kaza sırasında, günlük RSI aşırı satım bölgesinin derinliklerine düşerek neredeyse 21 puana gitti. Şimdi, RSI 28 noktada oturuyor ve ayrılmak üzere. Bu alıcılar için iyi bir haber ve olası bir fiyat kırılması için zemin hazırlayabilir.

MACD: Günlük MACD, histogramın gösterdiği gibi hızlı bir oranda geri dönüyor. Önümüzdeki hafta olumlu bir geçiş gerçekleşirse, ETH’nin sürekli bir yardım rallisine girme şansı yüksek.

ethereum

ETH için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

ETH, kilit direnci tekrar 2,550 dolardan kırabilir ve desteklemesini sağlayabilirse, o zaman sürekli bir rahatlama rallisi kripto para birimini daha da yükseltebilir. ETH toparlanmazsa, 2.200 dolarlık kilit desteğin satıcılar karşısında dirençli olduğu kanıtlandı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap