Ethereum Fiyat Analizi: ETH, Olumlu Piyasa Duyarlılığı Üzerinde %10 Yükseldi, Ama Bu Sürecek mi?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH, Olumlu Piyasa Duyarlılığı Üzerinde %10 Yükseldi, Ama Bu Sürecek mi?
0

ETH 3.000 dolardan iyi bir destek buldu ve o zamandan beri %10’un üzerinde ralli yaptı.

Temel Destek seviyeleri: 3.000$, 2.750$

Temel Direnç seviyeleri: 3.600$, 4.000$

ETH, desteği 3.000 dolarda onayladıktan sonra bir yardım rallisine benzeyen bir şekilde bulunur. 3.300 doların üzerine çıktı ve şimdi tüccarlar kar elde ettikçe konsolide oluyor. Ralli devam ederse, kripto para birimi, bu momentumu teste tabi tutabilecek 3.600 $’da kilit bir dirençle karşı karşıya.

eth
Ethereum Fiyat Analizi: ETH, Olumlu Piyasa Duyarlılığı Üzerinde %10 Yükseldi, Ama Bu Sürecek mi? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: ETH’nin temel desteğin iyi olduğunu onaylamasından bu yana yükselen hacim. Bugünkü hacim geride kalıyor, bu da fiyatın neden ivme kaybettiğini açıklıyor. ETH’nin yükselmeye devam etmesi için alıcıların geri dönmesi gerekiyor.

RSI : Günlük RSI’daki yükseliş farklılığı, fiyatın yükseliş trendine geri dönmesine yardımcı oldu. Şimdiye kadar RSI, düşüş trendini tersine çevirmek için önemli bir işaret olacak olan daha yüksek bir zirve yapamadı.

MACD : Günlük MACD güzel bir şekilde geri dönüyor, ancak yükseliş geçişi hala birkaç gün uzakta. ETH yükselecekse alıcıların baskıyı sürdürmesi gerekiyor.

eth
Ethereum Fiyat Analizi: ETH, Olumlu Piyasa Duyarlılığı Üzerinde %10 Yükseldi, Ama Bu Sürecek mi? 4

ETH için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Mevcut pozitif piyasa hissi, daha büyük orta vadeli eğilim daha düşük dipler ve daha düşük tepeler ile aşağı yönlü olmaya devam ettiği için sürmeyebilir. ETH 4.000 doların üzerine çıkabilirse düşüş trendi sona erecek. O zamana kadar uyanık olmak önemli.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap