Ethereum Fiyat Analizi: ETH Konsolide Ediyor, Ancak Yükseliş İşaretleri Görünüyor, Yakında Kopar Mı?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH Konsolide Ediyor, Ancak Yükseliş İşaretleri Görünüyor, Yakında Kopar Mı?
0

ETH birkaç gündür 3.300 dolar civarında seyrediyor ve bu kilit seviyenin ötesine geçemiyor. Ancak, bu çıkmazı kırabilecek birkaç yükseliş sinyali var.

Temel Destek seviyeleri: 3.000$, 2.750$

Temel Direnç seviyeleri: 3.600$, 4.000$

ETH konsolide oluyor ve şimdiye kadar 3.600 dolardan kilit dirence doğru yükselemedi. Hacim genellikle düşük olduğu için hafta sonunun kripto para birimine yardımcı olması pek olası değildir. Ethereum 3.000 dolarda iyi bir desteğe sahip ve yakında daha yüksek bir fiyat bekleyebileceğimize dair birkaç sinyal var.

ethereum
ethereum fiyat analizi: eth konsolide ediyor, ancak yükseliş i̇şaretleri görünüyor, yakında kopar mı? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hafta sonu her zamanki gibi zayıf hacim. 3.000 dolardan başlayan ralli sürekli hacimdeydi ve bu, fiyat cazip olduğunda boğaların geri dönebileceğini gösterdi.

RSI : Günlük RSI, düşüş trendi sırasında yükseliş eğilimini tamamladı ve fiyat 3.000$’dan 3.300$’a yükseldi. Ancak alıcılar, önümüzdeki hafta geri dönebilecek ivmenin bir kısmını kaybetti.

MACD : Günlük MACD bugün yükseliş yönlü bir geçiş yaptı. Bu iyimserlik getiriyor ve boğaların önümüzdeki hafta başlarında tekrar Ethereum ile ilgilenebileceğini ve kilit dirence 3.600 dolarda bir ralli girişiminde bulunabileceğini umuyor. Şimdilik bu, ETH’yi yakında daha yükseğe çıkarabilecek iyi bir işaret.

ethereum
ethereum fiyat analizi: eth konsolide ediyor, ancak yükseliş i̇şaretleri görünüyor, yakında kopar mı? 4

ETH için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Hafta sonu boyunca, oynaklığın artması muhtemel olmadığı için ETH’nin mevcut seviyelerde konsolide edilmesi çok daha olası. Ancak, yeni hafta gelir ve işler hızla değişebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap