Ethereum Fiyat Analizi: ETH Haftalık %20 İyileşme Görüldü, Sırada 3 Bin Doları Yeniden Test mi Var?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH Haftalık %20 İyileşme Görüldü, Sırada 3 Bin Doları Yeniden Test mi Var?
0

Ethereum, alıcıların kısa vadeli fiyat hareketinin kontrolünü ele geçirmesinin ardından 2.600 doların üzerine çıkmayı başardı. Pazartesi günü 6 ayın en düşük seviyesini (2160 $) kaydettiğinden beri, ETH %20’nin üzerinde toparlandı.

Temel Destek seviyeleri: 2,550 ABD Doları, 2,200 ABD Doları

Temel Direnç seviyeleri: 2.805 $, 3.000 $

ETH şimdiye kadar olumlu bir hafta sonu gördü ve şimdi desteğe dönüşen 2.550 dolardaki kritik direnci kırmayı ve günlük olarak kapatmayı başardı. Ani direnç şu anda 2.805 dolarda bulunuyor ve ETH yükseliş momentumunu sürdürürse, fiyat önemli bir psikolojik seviye olan 3 bin dolarlık dönüm noktasını hedefleyebilir.

ethereum
ethereum fiyat analizi: eth haftalık %20 i̇yileşme görüldü, sırada 3 bin doları yeniden test mi var? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Bu en son ralli sırasında iyi hacim. Ancak, hafta sonu hacmi düşük kalmaya devam ediyor ve mevcut fiyat hareketinin ivmesini doğrulamak için Pazartesi gününü beklemek en iyisi.

RSI : RSI aşırı satım alanının üzerine çıktı ve yükseliyor. En önemli şey, RSI’nin daha yüksek bir zirve yapması ve Kasım ayından bu yana devam eden düşüş trendinden kopması.

MACD : Günlük MACD bugün yükseliş eğiliminde olduğundan alıcılar için iyi haber. Bu, ETH’yi 3.000 dolara geri itebilecek önemli bir rallinin başladığını gösterebilir.

ethereum
ethereum fiyat analizi: eth haftalık %20 i̇yileşme görüldü, sırada 3 bin doları yeniden test mi var? 4

ETH için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Ethereum bazı net yükseliş sinyalleri veriyor ve daha da yükselmeye hazır görünüyor. Ethereum direnci 2.805 dolardan kırabilir ve ardından anahtar psikolojik seviyeye 3.000 dolarda meydan okuyabilirse. Hafta sonundaki momentum en güçlü değil, bu nedenle mevcut önyargıyı doğrulamak için Pazartesi günkü fiyat hareketini beklemek en iyisi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap