Ethereum Fiyat Analizi: ETH 2.5K Dolara Kadar Düştü, Sırada Ne Var?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH 2.5K Dolara Kadar Düştü, Sırada Ne Var?
0

Ethereum, kilit destek seviyesine 2.500 $’a ulaştı ve piyasa şimdiden daha küçük zaman dilimlerinde bir ralli ile tepki verdi. Boğalar bunu sürdürebilir mi?

Temel Destek seviyeleri: 2.500$, 2.200$

Temel Direnç seviyeleri: 2.800$, 3.000$

Düzeltme, en azından kısa vadede, fiyatın ana desteğe 2.500 $ ‘dan dokunmasıyla sona ermiş görünüyor. Şimdi, kilit dirence doğru 2.800 dolardan daha yükseğe çıkmak için değerli bir girişim var. Arka arkaya altı gün boyunca kırmızı renkte kapandıktan sonra, Ethereum sonunda yeşile sahip olabilir.

ethereum
ethereum fiyat analizi: eth 2.5k dolara kadar düştü, sırada ne var? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Bugünkü hacim oldukça zayıf. Geri dönüşe güvenilecekse, sesin de artması gerekir.

RSI : Günlük RSI, daha düşük bir düşüş yaptıktan sonra yükseliyor. Soru, fiyatın dirençle karşılaşacağı 50 puanın üzerine çıkıp çıkamayacağıdır.

MACD : Günlük MACD histogramı, satıcı tarafında bir momentum kaybı gösteriyor. Bu cesaret verici ve ETH yakında 2.800 dolara doğru kısa bir ralli girişiminde bulunabilir.

ethereum
ethereum fiyat analizi: eth 2.5k dolara kadar düştü, sırada ne var? 4

Ethereum için Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Kripto para birimi düzeltmesinin sonunda görünüyor ve bir rahatlama rallisi muhtemel görünüyor. 2.500 $ ‘daki kritik destek başarıyla test edildi ve fiyat buradan yükselebilir. 2.800 dolarlık direnç şu anda en büyük engel.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap