Ethereum Fiyat Analizi: Belirsizlik Ortaya Çıktıkça ETH Aralıkta Kalmaya Devam Ediyor

Ethereum Fiyat Analizi: Belirsizlik Ortaya Çıktıkça ETH Aralıkta Kalmaya Devam Ediyor
0

Piyasada hala şüphe var ve yatay eğilim perakende yatırımcıları yoruyor. Biriktirme aşamasında mıyız yoksa bu, ayı piyasasında geçici bir duraklama mı?

ETH Günlük Grafik

ETH, bir yıldan uzun süredir dinamik desteğinin üzerinde işlem görüyor ve ayılar aşağıyı kırmayı başaramadı.

Görünüşe göre önemli bir yükseliş trendi ve bir boğa piyasasının başlangıcı, geçen yıl iyi performans gösteren ROC’de (30D) ROC göstergesinin düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkmasıyla başlıyor.

Boğalar 2.3 bin – 2.4 bin dolar destek bölgesini korurken, ayılar direnç seviyelerini 3 bin – 3.3 bin dolar arasında koruyor.

eth
ethereum fiyat analizi: belirsizlik ortaya çıktıkça eth aralıkta kalmaya devam ediyor 3

4 Saatlik Grafik

4H zaman diliminde fiyat, aynı dikdörtgen içindeki RSI (30D) dalgalanmasıyla çakışan bir dikdörtgen içinde dalgalanır. RSI’da yukarı veya aşağı geçiş, güçlü bir eğilime yol açabilir.

eth
ethereum fiyat analizi: belirsizlik ortaya çıktıkça eth aralıkta kalmaya devam ediyor 4

Çözüm

Mevcut piyasa yapısı dikkate alındığında, jeopolitik çatışmaların yarattığı korku ve Merkez Bankası’nın kararlarına ilişkin belirsizlik hakim olduğu sürece oynaklık devam edecek gibi görünüyor.,

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap