Ethereum, Chainlink, MANA Fiyat Analizi: 03 Şubat Perşembe

Ethereum, Chainlink, MANA Fiyat Analizi: 03 Şubat Perşembe
0

Son 24 saat içinde daha geniş duyarlılık bozulduğunda, Chainlink 15.6$’a düştü. Ayrıca, kral paranın hareketi ETH’nin yörüngesi için kritik olacaktır. Boğalar azalırsa, 2.340 dolarlık bir test sürpriz olmaz. Öte yandan MANA, 4 saatlik RSI ile bir yükseliş ayrışması gördü. 

Ethereum (ETH) Analiz

analiz
ethereum, chainlink, mana fiyat analizi: 03 şubat perşembe 4

Kontrol Noktasını (kırmızı) 4.000 $ seviyesinde kaybettiğinden, ETH ayıları yalnızca önemli satışlar başlatmak için devraldı. Sonuç olarak, ETH (27 Aralık’ın en yüksek seviyesinden) %46.81 kayıp kaydetti ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Son birkaç gün içinde, kral alt 4 saatlik grafiğinde aşağı yönlü yükselen bir takoza tanık oldu. Şimdi, olası bir geri çekilmeden önce ani direnç 2,735 dolar seviyesindeydi. Ayrıca, buradan yapılacak herhangi bir geri çekilme, 2.400 dolar seviyesinde test alanları bulacaktır.

Basın zamanında, ETH 2.612.1 dolardan işlem gördü. RSI, 22 Ocak’taki rekor düşük seviyesinden sağlam bir toparlanma gördü. Aşırı alım bölgesini test ederken son 12 günde 50 puanın üzerinde canlandı. Son birkaç saat içinde, yarı çizginin altına düştü. 47 işaretini savunmak, acil desteğin yeniden test edilmesini önlemek için hayati önem taşır.

analiz
ethereum, chainlink, mana fiyat analizi: 03 şubat perşembe 5

LINK 25.75$ seviyesinden düştükten sonra alıcılar etkilerini kaybetti. Böylece, LINK %48,56 düşüşle 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesini gördü. Alt, o zamandan beri iyi bir toparlanma kaydettiği için boğalar nihayet 13.96 $ seviyesinde ortaya çıktı.

Sonuç olarak LINK, 17.76 dolar direncini geçemeyen yükselen üçgen (beyaz) bir kırılma gördü. Ayılar, 2 Şubat’ta düşüş eğilimi gösteren bir mum çubuğu görene kadar 16.6 $ seviyesini test etmeye devam etti. Böylece, LINK, 15.6$ seviyesinde destek bulan 24 saatlik %8.8’lik bir kayıp kaydetti. Şimdi, Bollinger bantlarının  alt bandına yakın herhangi bir geri dönüş, 16,6 dolarda direnç bulacak.

Basın zamanında, LINK 15.94 dolardan işlem görüyordu. 30 Ocak’ta aşırı alım bölgesini test ettikten sonra, RSI  orta çizginin altında keskin bir düşüş yaşadı. 35 işaretinin altına herhangi bir düşüş, daha fazla düşüşe neden olabilir. Ayrıca, alt için ADX (yön eğilimi) yazı yazarken biraz zayıf kaldı.

Decentraland (MANA) Analiz

analiz
ethereum, chainlink, mana fiyat analizi: 03 şubat perşembe 6

Yaklaşık %46’lık bir kaybın ardından (17 Ocak’tan itibaren), 22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesine geri çekildi. O zamandan beri, alt, 1 Şubat’a kadar şaşırtıcı bir şekilde %70’lik bir yatırım getirisi gördü ve 1,6 dolarlık destek sağlam kaldı. 

Yükselen bir takoz oluşturmasına rağmen, MANA düşüş eğilimlerini geçersiz kıldı ve 2.4 dolarlık desteği onayladı. Şimdi, ayılar için acil test alanları 20 SMA’da (kırmızı) duruyordu.

Basın zamanında, MANA 2.5921 dolardan işlem görüyordu. MANA’nın RSI’sı aşırı alım bölgesinden düştüğü için son birkaç gün içinde fiyatıyla yükseliş eğiliminde (sarı trend çizgisi) yer aldı. Ayrıca, CMF  kendisini sıfır çizgisinin üzerinde tutmayı başardı ve bir yükseliş kenarına işaret etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap